Γενικό Λύκειο > Εξετάσεις 2006-2007

Κάποια γενικά σχόλια από τη σημερινή βαθμολόγηση

<< < (2/4) > >>

evry:

Η πρόβλεψή μου είναι ότι θα πάρεις χαμηλότερα από όσο περιμένεις, αλλά όχι πολύ  ;D

Sergio:

--- Παράθεση από: evry στις 02 Ιουν 2007, 11:11:05 μμ ---
  Ωστόσο δε μπορώ να βάλω όλους τους βαθμούς σε κάποιον που θα βάλει μέσα στη διαδικασία το Διάβασε και το Γράψε, γιατί έτσι δεν υπάρχει λόγος να έχει η διαδικασία παραμέτρους. Αχρηστεύεται ο ρόλος τους. Πιστεύω ότι εδώ υπάρχει σοβαρό λάθος της επιτροπής η οποία έπρεπε στη διευκρίνηση που έστειλε να έλεγε ρητά ότι η διαδικασία θα πρέπει να επιτελεί αντίστοιχη λειτουργία με αυτή της συνάρτησης
--- Τέλος παράθεσης ---

Για λόγους οργάνωσης της συζήτησης και μόνο, δίνω μία σκέψη για το παραπάνω απόσπασμα στο Συζήτηση για το Θέμα 2

greecechris:

--- Παράθεση από: evry στις 03 Ιουν 2007, 12:34:40 πμ ---
  Η πρόβλεψή μου είναι ότι θα πάρεις χαμηλότερα από όσο περιμένεις, αλλά όχι πολύ  ;D

--- Τέλος παράθεσης ---
apotelesma bgazei swsto giati na parw ligotero?!!!!!!!

evry:
  Εκεί είναι το θέμα, δε βγάζει σωστό, αν έβγαζε σωστό δεν θα έχανες καθόλου βαθμούς, εκτός φυσικά αν δεν κατάλαβα τι έκανες.
Στον κώδικα που έγραψες πριν οι εντολές Β δεν εκτελούνται πάντα. Αν έχεις αντίρρηση προσπάθησε να ξαναγράψεις τον κώδικα σου ολοκληρωμένο να το δούμε

--- Παράθεση από: greecechris στις 03 Ιουν 2007, 12:51:04 πμ ---
--- Παράθεση από: evry στις 03 Ιουν 2007, 12:34:40 πμ ---

--- Τέλος παράθεσης ---
apotelesma bgazei swsto giati na parw ligotero?!!!!!!!

--- Τέλος παράθεσης ---

greecechris:
lew gia to 4o thema!
oti anti na kanw anazitisi to max ekana taksinomisi..
alla tskinomisi oxi stous arxikous pinakes kathoti tha xalage i parallilia kai meta den tha mporousa na bgalw athroismata sta epomena erwtimata gi auto dimiourgisa neous idious pinakes(antigrafi) tou tupos titlos kai tou tritou mina apo pwlhseis kai ekana ekei taksinomisi wste na bgalw ta apotelesmata gia ta prwta erwtimata
kai meta gia ta athroismata pou ithele na athroisw piga stous arxikous pinakes ;)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση