Γενικά > Γενική συζήτηση (μόνο για ανάγνωση)

Αιτήσεις για το Project (sos)

(1/28) > >>

peter13:
http://esos.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=12869:prosklisi-ekdilosis-endiaferontos-gia-tin-epimorfosi-ekpaideitikon-genikon-likeion&Itemid=708

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να υποβάλουν αίτηση μέσω Διαδικτύου (Internet), από 19 Μαΐου 2011 έως και 30 Μαΐου 2011, στην ηλεκτρονική διεύθυνση www.oepek.gr,

Θεωρώ ύποπτο που αυτό δημοσιεύτηκε ως είδηση 4 μέρες μετά την έναρξη των αιτήσεων. Για αυτό όποιος επιθυμεί ας υποβάλλει την αίτηση του μέχρι τις 30 Μαίου.
Από ότι φαίνεται μπορούν να υποβάλλουν όλες οι ειδικότητες και ελπίζω ότι οι πληροφορικοί με master  θα εχουν προτεραιότητα.  Υποθέτω βέβαια ότι σημαντικότερο ρόλο παίζει τι "γραμμή" θα δώσε ιτο υπουργείο ως προς το ποιες ειδικότητες προηγούνται..
 Όπως και να χει είναι ένα διήμερο η επιμόρφωση και ειδικά για εμάς τους πληροφορικούς νομίζω ότι είναι σημαντικό.
Του χρόνου χάνονται όλες οι ώρες της α' λυκείου επομένως όποιος θέλει να συμπληρώσει το ωράριο του θα πρέπει να αναλάβει την ερευνητική εργασία. Περί ορέξεως βέβαια κολοκυθόπιτα...

Υσ. Θα βάλω κι ένα λινκ στο σχέδιο για α,β,γ λυκείου. Αν νομίζουν οι διαχειριστές ότι το post μου θα πρέπει να μπει εκεί ας το μετακινήσουν...

athinabel:
"Εμπειρία στην εφαρμογή ερευνητικών εργασιών (Projects)  *", Σε αυτό το κουτάκι μπορούμε να συμπληρώσουμε ότι διδάσκουμε εφαρμογές Πληροφορικής και Υπολογιστών;;; Ετσι και αλλιώς project κάναμε!
Προσωπικά, έχω διδάξει και Τεχνολογία Α' Λυκείου, 2 συνεχόμενες χρονιές. Αυτό να το γράψω; Επίσης μπορώ να γράψω ότι έχω εκπονήσει διπλωματική εργασία;Θα πάρουνε μόνο έναν εκπαιδευτικό από κάθε Λύκειο; θα δώσουν κάποια διευκρίνιση ή να γράψουμε ό,τι θέλουμε;;

za√‘ag:
Και εμείς οι πτωχοί που είμαστε ακόμα σε διάθεση ΠΥΣΔΕ τι πρέπει να κάνουμε;

soron80:

--- Παράθεση από: za√‘ag στις 23 Μαΐ 2011, 10:35:43 μμ ---Και εμείς οι πτωχοί που είμαστε ακόμα σε διάθεση ΠΥΣΔΕ τι πρέπει να κάνουμε;

--- Τέλος παράθεσης ---

κάνε μια αίτηση, δεν έχεις να χάσεις κάτι..

evry:
Παιδιά βγήκαν τα αποτελέσματα για τους επιμορφούμενους στο project
Υπάρχουν στο site του ΟΕΠΕΚ,
http://www.oepek.gr

Επισυνάπτω και το αρχείο μήπως έκανε κανείς αίτηση, αν και από ότι κατάλαβα αυτοί που πήραν σε σχέση με αυτούς που έκαναν αίτηση είναι πολύ λίγοι.

Πάντως από ότι βλέπω  οι συνάδελφοι πληροφορικής δεν είναι και τόσοι πολλοί.
Αξίζει άραγε να επιμορφωθεί κάποιος πάνω σε αυτό? Θα έχει ενδιαφέρον?

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση