Γενικό Λύκειο > Γενικά

ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 21 ΙΟΥΛΙΟΥ!

(1/2) > >>

vasiko:
Συναδελφοι ήρθε σήμερα στα σχολεία το έγγραφο για την παραμονή των δειυθυντών και των χειριστών του έπαφου (βλ. πληροφορικοί) μέχρι τις 21 ιουλίου.
Λίγο αργά δεν ήρθε;;

Το γνωρίζατε οι παλιότεροι;;

Wizard:
Μήπως πρέπει να κάνουμε ξεχωριστή απεργία οι πληροφορικοί; Τι συμβαίνει; Βάλανε την πληροφορική στα σχολεία για να έχουν τη μηχανογράφησή τους;

vasiko:
Δεν ξέρω . Τουλάχιστον ας μας το έλεγαν νωρίτερα . Έχω κλείσει και προπληρώσει εισιτήρια και δωμάτια για τις ημερομηνίες αυτές. Μόνο εγώ δεν το ήξερα;;;;

Wizard:
Απ'ο,τι βλέπω εδώ: http://dide.fth.sch.gr/ , μάλλον την Παρασκευή 23/6 το στείλανε. Ο χειριστής των συστημάτων δεν παίρνει κανένα επίδομα και όλοι οι άλλοι διακοπές, ε;

Σωστό το ερώτημά σου για το χρόνο που το στείλανε, είναι ένα θέμα. Όλοι αυτοί που έχουν πληρώσει εισιτήρια, δωμάτια κλπ τι θα κάνουν; Δεν ξέρω κατά πόσο μπορούν οι δευτεροβάθμιες να πουν τίποτα...

Laertis:
Φίλε vasiko,

αυτό ισχύει εδώ και αρκετά χρόνια, απλά εσύ δε το ήξερες. Αλλά σε συνενόηση με το διευθυντή σου και αν θέλει μπορεί να μείνει στη θέση σου ο βοηθός χειριστή ή κάποιος άλλος, εφόσον δε μπορείς. Αυτό βέβαια αν ο Διευθυντής σου είναι άνθρωπος που μπορείς να συνεννοηθείς ...

Όσον αφορά αυτό που είπες Wizard , επίδομα όντως δε προβλέπεται, αλλά προβλέπεται μη χρήση άδειας για όσο διάστημα απασχοληθείς μέσα στον Ιούλιο  και το ποσό από όσο γνωρίζω είναι σημαντικό.

Καλή δύναμη  8)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση