Γενικά > Γενικά Παιδαγωγικά, Επιστημονικά και Τεχνικά Θέματα

Εργαστηρια πληροφορικης και covid 19

<< < (2/4) > >>

za√‘ag:
Προσωπικά σκέφτηκα να αλλάξω τη διάταξη για να μην είναι ο ένας δίπλα στον άλλο ... Ακόμα δεν έκανα τις συνδέσεις με ρεύμα και πρίζες δικτύου. Δεν ξέρω αν είναι καλύτερα. 12 υπολογιστές και 1 για μένα.
Τι λέτε;

happiness:
Πως μπορείς να αλλάξεις την διάταξη; Να τους πας που;

za√‘ag:

--- Παράθεση από: happiness στις 09 Σεπ 2020, 06:20:07 μμ ---Πως μπορείς να αλλάξεις την διάταξη; Να τους πας που;

--- Τέλος παράθεσης ---

Τώρα είναι αντικριστά ο ένας από τον άλλο και διαγώνια. Πέρυσι ήταν δίπλα δίπλα και τα παιδιά κοιτούσαν προς τα παράθυρα ...
Δεν ξέρω αν φαίνεται καλά στη φωτό

happiness:

--- Παράθεση από: za√‘ag στις 10 Σεπ 2020, 03:53:03 μμ ---Τώρα είναι αντικριστά ο ένας από τον άλλο και διαγώνια. Πέρυσι ήταν δίπλα δίπλα και τα παιδιά κοιτούσαν προς τα παράθυρα ...
Δεν ξέρω αν φαίνεται καλά στη φωτό

--- Τέλος παράθεσης ---
Α ναι, καλό.

happiness:
Εγώ επειδή φέτος έχω πετύχει σε μεγάλες αίθουσες που διαθέτουν και κανονικά θρανία, θα διαθρώσω το μάθημά μου έτσι ώστε να κάθονται εκ περιτροπής τα παιδιά, μισή ώρα οι μισοί, μισή οι άλλοι μισοί. Θα προσθέσω και αρκετές pen n paper δραστηριότητες και θεωρία για τους "σε θρανία" και οι "σε υπολογιστή" θα κάνουν πρακτική εξάσκηση της θεωρίας. Κάπως έτσι το σκέφτομαι. (δημοτικό)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση