Επιστολή προς μέλη επιτροπής μορφωτικών υποθέσεων της Βουλής - Συλλογή Υπογραφών

Ξεκίνησε από P.Tsiotakis, 18 Αυγ 2013, 02:14:21 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Σπύρος Δουκάκης

Παρατήρηση-Τεχνικό ζήτημα...

για να συνυπογράψει κάποιος/α την επιστολή, χρειάζεται να γίνει μέλος στο ΣΤΕΚΙ.
Θα μπορούσες Πέτρο να δώσεις το email σου ή να δοθεί κάποιο άλλο email ώστε να μπορούν να υπογράφουν και συνάδελφοι που δεν είναι εγγεγραμμένοι στο ΣΤΕΚΙ και πιθανώς δεν επιθυμούν αυτή την στιγμή να εγγραφούν;

Αν συμφωνείς, είναι καλό να μπει το mail σου στο πρώτο αρχικό μήνυμα που έφτιαξε ο Παναγιώτης (pgrontas).

Πάμε δυνατά!

petrosp13

petrosp13 at yahoo τελεία gr

Κάντε κάτι με τις παραθέσεις παιδιά, μπάχαλο έγινε με τα ονόματα
Παπαδόπουλος Πέτρος
Καθηγητής Πληροφορικής

Σπύρος Δουκάκης

Παράθεση από: petrosp13 στις 18 Αυγ 2013, 05:32:25 ΜΜ
petrosp13 at yahoo τελεία gr

Κάντε κάτι με τις παραθέσεις παιδιά, μπάχαλο έγινε με τα ονόματα

Μπορείτε σας παρακαλώ οι διαχειριστές να βάλετε την παρακάτω πρόταση στο αρχικό μήνυμα;

Μπορείτε να υπογράψετε την επιστολή και χωρίς να εγγραφείτε στο Στέκι των Πληροφορικών, στέλνοντας μήνυμα στο petrosp13 at yahoo τελεία gr

Ευχαριστούμε!

seibei

Παράθεση από: Παναγιώτης Καραγεώργος στις 18 Αυγ 2013, 05:28:07 ΜΜ
Παρακαλώ να συμπεριληφθεί το όνομα μου και στην επιστολή του Πέτρου Παπαδόπουλου αλλά και στην επιστολή του Παναγιώτη Τσιωτάκη.

Ανδρίκος Κώστας

petrosp13

Φυσικά, θα θέλαμε να το υπογράψουν μόνο Καθηγητές Πληροφορικής
Παπαδόπουλος Πέτρος
Καθηγητής Πληροφορικής

P.Tsiotakis

Παράθεση από: petrosp13 στις 18 Αυγ 2013, 01:49:07 ΜΜ
Η επιστολή που ετοίμασα για τους βουλευτές της επιτροπής Μορφωτικών Υποθέσεων. Περιέχει σχεδόν όλα τα επιχειρήματα μας. Όποιος θέλει να προσθέσω το ονοματεπώνυμο του από κάτω, ας το αναφέρει. Αν ξέχασα κάτι, ας αναφερθεί επίσης.

http://www.scribd.com/doc/161113463/%CE%95%CF%80%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BB%CE%AE-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%82-%CE%92%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B5%CF%85%CF%84%CE%AD%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%AC%CF%81%CE%B3%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%A0%CE%BB%CE%B7%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%AE%CF%82

και το δικό μου όνομα φυσικά


βάλε και αυτό μέσα http://xenesglosses.eu/2013/08/e-e-apaiteitai-megalyteri-emfasi-stin/

---------------------

βαλε τα ονοματα σε public doc και να βαζει ο καθένας ο ίδιος το όνομά του

petrosp13

Δεν το θέλω να μπαίνει και να υπογράφει ο καθένας Παναγιώτη
Αυτή η επιστολή αφορά μόνο εμάς
Παπαδόπουλος Πέτρος
Καθηγητής Πληροφορικής

P.Tsiotakis

Σε κάθε περίπτωση με 30-40 ονόματα προχωράει, δεν πειράζει αν δεν υπογράψουν 7000
καλο θα ήταν για παραπάνω αλλά δεν υπάρχει ούτε χρόνος ουτε το κανάλι για κάτι τετοιο
κατά τη γνώμη μου

petrosp13

Παπαδόπουλος Πέτρος
Καθηγητής Πληροφορικής

Σπύρος Δουκάκης

Ωραία Πέτρο!

Είδα ότι κάποιοι πρόσθεσαν και τις σπουδές τους. Μήπως θα ήταν χρήσιμο για να αναδείξουμε
α) υψηλό μορφωτικό επίπεδο
β) ποικιλία ειδικοτήτων από τα τμήματα-σχολές πληροφορικής για να δείξουμε και στις ενώσεις μας ότι στον αγώνα όλοι/ες είμαστε μία γροθιά;

π.χ.
Δρ. Επώνυμο, Όνομα, Σπουδές, MSc, τμήμα και τριτοβάθμιο ίδρυμα.

Παράθεση από: petrosp13 στις 18 Αυγ 2013, 05:49:56 ΜΜ
62 ονόματα έχω ήδη

petrosp13

Είναι λίγο δύσκολο, γιατί πρέπει να τους βάλω να τα δηλώσουν από την αρχή
Το "Καθηγητές Πληροφορικής" νομίζω ότι δείχνει από μόνο του αυτό που πρέπει
Παπαδόπουλος Πέτρος
Καθηγητής Πληροφορικής

vtsakan

Βασίλης Τσακανίκας
Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και Μηχανικός Υπολογιστών Ε.Μ.Π.

gioufkas

Παράθεση από: pgrontas στις 18 Αυγ 2013, 03:31:20 ΜΜ
Ο συνάδελφος Πέτρος Παπαδόπουλος έχει συντάξει μια επιστολή για τους βουλευτές της επιτροπής Μορφωτικών Υποθέσεων.

Οι συνάδελφοι που θέλουν να υπογράψουν μπορούν να το κάνουν κάνοντας παράθεση την τελευταία λίστα των συγκεντρωμένων υπογραφών και να προσθέσουν το όνομα τους.

Παπαδόπουλος Πέτρος
Τσιωτάκης Παναγιώτης
Γροντάς Παναγιώτης
Ζερβουδάκης Λάμπρος
Δουκάκης Σπύρος
Διάκος Κων/νος
Παπαμιχαήλ Δημήτρης
Καρυοφύλης Ηλίας
Χαρτοματσίδης Ελευθέριος
Γιακοβής Δημήτρης
Δουφέκα Ευτυχία
Κατσαδούρος Δημήτριος
Καρκάνης Ηλίας
Γιούφκας Χαράλαμπος
Μπουργάνη Αλεξία

Πρόσθεσα το όνομά μου και της γυναίκας μου Γιούφκας Χαράλαμπος και Μπουργάνη Αλεξία. Παρακαλώ να συμπεριληφθούν και στην επιστολή του Πέτρου Παπαδόπουλου αλλά και στην επιστολή του Παναγιώτη Τσιωτάκη.

Σπύρος Δουκάκης

 :)

Παράθεση από: petrosp13 στις 18 Αυγ 2013, 06:07:12 ΜΜ
Είναι λίγο δύσκολο, γιατί πρέπει να τους βάλω να τα δηλώσουν από την αρχή
Το "Καθηγητές Πληροφορικής" νομίζω ότι δείχνει από μόνο του αυτό που πρέπει

vtsakan

Βασίλης Τσακανίκας
Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και Μηχανικός Υπολογιστών Ε.Μ.Π.