Γενικό Λύκειο > Α΄ Λυκείου

Εφαρμογές Πληροφορικής Α ΓΕΛ - ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ

<< < (3/11) > >>

badim:

--- Παράθεση από: alex1alex στις 15 Σεπ 2014, 10:19:22 μμ ---νομιζω οτι υπαρχει ενα μπερδεμα με την υλη
δεν συμφωνουν οι αριθμοι ενοτητων με τους τιτλους στο ΦΕΚ

--- Τέλος παράθεσης ---
Το 1.1.2 αντιστοιχεί στο 1.1.4. Το 1.1.2 και το 1.1.3 το διδάσκετε ή όχι?Εγω νομίζω ότι πρέπει να το κάνουμε κανονικά ,απλά έχουν μπερδευτεί στο ΦΕΚ

fan:
Καλησπέρα.
Σχετικά με το βιβλίο, που υπάρχει σε ψηφιακή μορφή, υπάρχει σχετική ενημέρωση πότε θα το έχουμε στα σχολεία; Το διάβασμα των μαθητών εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό από το βιβλίο που έχουν στα χεριά τους και όχι από ένα pdf αρχείο. Ήδη το 1 κεφάλαιο θέλει αρκετή μελέτη με τους όρους που έχει και αν εγώ έχω εκτυπώσει κάποιες σελίδες δεν νομίζω ότι οι οικογένειες των μαθητών θα κάνουν το ίδιο μέσα στα γενικότερα οικονομικά προβλήματα που έχουν. :-\

Gnirut:
Για το μάθημα Εφαρμογές Πληροφορικής Α' Λυκείου πήγαν σε κανένα σχολείο τα καινούργια βιβλία;

gimnasio:
Στο alfavita βγήκε η εξεταστέα - διδακτέα ύλη για τα υπόλοιπα μαθήματα. Αργότερα το δικό μας

Γιάννης Σ.:
Βγήκε η εξεταστέα ύλη και για τις εφαρμογές και είναι κλάψτα χαράλαμπε μιας και είναι σχεδόν όλα μέσα εκτός από τα 3 τελευταία κεφάλαια (13 από τα 16 περίπου δηλαδή).

http://www.esos.gr/sites/default/files/articles-legacy/exetasteayli-a-lykeioy.pdf
(Σελ. 31)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση