Η Πληροφορική στο Γενικό Λύκειο v.2

Ξεκίνησε από Λαμπράκης Μανώλης, 09 Ιουν 2013, 12:00:40 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Aggelikoula

Παράθεση από: janag79 στις 10 Σεπ 2013, 09:53:37 ΜΜ
Δεν αξίζει καν..Εγώ μπορεί και να το πάρω τηλέφωνο σαν Χημικός

Μαρία Αντωνίου, οι φίλοι της Καστοριάς να την ...επισκεφτούν...

Οχι ρε παιδια. Τι τηλέφωνο να πάρετε; Σβήσε βρε Αδαμόπουλε την κακούργα ανάρτηση. Εξάλλου ο άνθρωπος είπε οτι με πιεση και καθαρη σκεψη θα γινουν αλλαγες ακόμη και μετά την ψήφιση απόψε του ως έχει νομοσχεδίου. Οπότε, μας στηρίζει ο άνθρωπος, τον παρεξηγησατε!

milios

Αν και παρακολουθώ το site καιρό, μόλις πριν λίγο έκανα την εγγραφή γιατί έχω βγει από τα ρούχα μου !@#

Έκανα το λάθος και έστειλα πριν λίγο SMS στο τηλ. που βάλατε παραπάνω. Η απάντηση που έλαβα σε λίγα λεπτά ήταν ο λόγος που με εξόργισε. Δεν σκοπεύω να κοινοποιήσω την απάντηση, αλλά προτείνω να δοκιμάσετε και εσείς την τύχη σας. Ένα απλό SMS είναι.

Aggelikoula

Παράθεση από: milios στις 10 Σεπ 2013, 10:37:38 ΜΜ
Αν και παρακολουθώ το site καιρό, μόλις πριν λίγο έκανα την εγγραφή γιατί έχω βγει από τα ρούχα μου !@#

Έκανα το λάθος και έστειλα πριν λίγο SMS στο τηλ. που βάλατε παραπάνω. Η απάντηση που έλαβα σε λίγα λεπτά ήταν ο λόγος που με εξόργισε. Δεν σκοπεύω να κοινοποιήσω την απάντηση, αλλά προτείνω να δοκιμάσετε και εσείς την τύχη σας. Ένα απλό SMS είναι.
Σας παρακαλώ πολύ μην το κάνετε

control_data

Νομίζω οτι η υπόθεση με το τηλέφωνο του βουλευτή είναι φάουλ. Αγγελική θυμήσου πως σε αντιμετωπίσανε εσένα οι εξοργισμένοι.

apom


Aggelikoula

Παράθεση από: control_data στις 10 Σεπ 2013, 10:42:07 ΜΜ
Νομίζω οτι η υπόθεση με το τηλέφωνο του βουλευτή είναι φάουλ. Αγγελική θυμήσου πως σε αντιμετωπίσανε εσένα οι εξοργισμένοι.
Παράθεση από: Aggelikoula στις 10 Σεπ 2013, 10:34:40 ΜΜ
Οχι ρε παιδια. Τι τηλέφωνο να πάρετε; Σβήσε βρε Αδαμόπουλε την κακούργα ανάρτηση. Εξάλλου ο άνθρωπος είπε οτι με πιεση και καθαρη σκεψη θα γινουν αλλαγες ακόμη και μετά την ψήφιση απόψε του ως έχει νομοσχεδίου. Οπότε, μας στηρίζει ο άνθρωπος, τον παρεξηγησατε!

Παράθεση από: control_data στις 10 Σεπ 2013, 10:42:07 ΜΜ
Νομίζω οτι η υπόθεση με το τηλέφωνο του βουλευτή είναι φάουλ. Αγγελική θυμήσου πως σε αντιμετωπίσανε εσένα οι εξοργισμένοι.

Συμφωνώ, γι' αυτο και λεω να μην το κανετε. σε κοινο γνωστο πηγαινε το pm. 

apom


KB

Τι βλακείες είναι αυτές; Που ξέρετε αν το τηλ. δεν το έδωσε χημικός ώστε να κάνουμε επίθεση για να τους εξοργίσουμε. 
Κόκκαλης Βασίλειος
Πληροφορικός

Σπύρος Δουκάκης


http://stylios.gr/contact/

Παράθεση από: apom στις 10 Σεπ 2013, 10:46:00 ΜΜ
https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&t=m&source=embed&oe=UTF8&msa=0&msid=205291942092240706471.0004be0c1a6127caba122

το τηλέφωνο είναι δημόσιο...

Παράθεση από: KB στις 10 Σεπ 2013, 10:47:14 ΜΜ
Τι βλακείες είναι αυτές; Που ξέρετε αν το τηλ. δεν το έδωσε χημικός ώστε να κάνουμε επίθεση για να τους εξοργίσουμε. 

apom

Παράθεση από: KB στις 10 Σεπ 2013, 10:47:14 ΜΜ
Τι βλακείες είναι αυτές; Που ξέρετε αν το τηλ. δεν το έδωσε χημικός ώστε να κάνουμε επίθεση για να τους εξοργίσουμε. 

είναι δημόσιο λέμε...

control_data

Πραγματικά η ακρόαση της πλειοψηφίας αυτών των ανθρώπων, καθώς αναλώνουν το χρόνο τους στα πυροτεχνήματα των θρησκευτικών και των αρχαίων, πασπαλίζοντας τις αγορεύσεις τους με ποιήματα, αποσπάσματα κλπ ΚΑΙΕΙ ΤΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΜΟΥ ΚΥΤΤΑΡΑ.

P.Tsiotakis

Η Αγγελικούλα είναι πληροφορικός με ονοματεπώνυμο

δεν το βλέπετε οτι έπεσε άκυρο στους βουλευτές να μην αναφέρουν τη λέξη πληροφορική;;;

lkt

Τι λέτε βρε παιδιά; Μην τρελαθούμε τώρα. Είναι δημόσιο πρόσωπο και ως δημόσιο πρόσωπο πρέπει να δέχεται την επικοινωνία με τους πολίτες και να ακούει την κριτική που του γίνεται.

KB

Καμία ΑΠΕΡΓΙΑ από αύριο. Όλοι οι εκπαιδευτικοί θα πρέπει να είστε στις θέσεις σας. Να καλωσορίσετε τα παιδιά και να μπείτε κανονικά στις τάξεις σας. Αυτό θα πει ανώτερος δάσκαλος.

Η τιμωρία θα έρθει στις εκλογές. Είμαστε 10000 καθηγητές με τις οικογένειές μας. Εμείς θα τους πετάξουμε γιατί εμείς τους βάλαμε. Αυτό θα πει Δημοκρατία. 
Κόκκαλης Βασίλειος
Πληροφορικός

Vagelis

Παράθεση από: milios στις 10 Σεπ 2013, 10:37:38 ΜΜ
Αν και παρακολουθώ το site καιρό, μόλις πριν λίγο έκανα την εγγραφή γιατί έχω βγει από τα ρούχα μου !@#

Έκανα το λάθος και έστειλα πριν λίγο SMS στο τηλ. που βάλατε παραπάνω. Η απάντηση που έλαβα σε λίγα λεπτά ήταν ο λόγος που με εξόργισε. Δεν σκοπεύω να κοινοποιήσω την απάντηση, αλλά προτείνω να δοκιμάσετε και εσείς την τύχη σας. Ένα απλό SMS είναι.
Να κοινοποιήσεις την απάντηση. Ο Στύλιος στην επιτροπή ΜΥ είπε ότι είναι καθηγητής πληροφορικής και ζήτησε από τον υπουργό να επανεξετάσει το θέμα. Τώρα τι έγινε; Έπεσε σύρμα;