ΕΥΧΕΣ

Ξεκίνησε από Καρκαμάνης Γεώργιος, 22 Δεκ 2009, 12:47:22 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Καρκαμάνης Γεώργιος

Εύχομαι σε όλους

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ





dipa57

Χρόνια Καλά (και πολλά) σε όλους.
Δημήτρης Παπακωνσταντίνου
1110010100 1110110111 1110111100 1110101110 1111000100 1111000001 1110110111 1111000010

zwoula

Τη νέα χρονιά ας είναι η ζωή γεμάτη όμορφα,λαμπερά και χαρούμενα χρώματα.Ας μπορέσουμε να αξιοποιήσουμε τις εμπειρίες που αποκτήσαμε τα προηγούμενα χρόνια, ας γνωρίσουμε καλύτερα τον εαυτό μας, ας κάνουμε καλύτερη τη ζωή μας,ας αγαπήσουμε τον κόσμο γύρω μας και ας μας αγκαλιάσει η χαρά και η καλοσύνη!!Καλή Χρονιά Και Ονειρεμένο 2010!!      ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΥΑΛΑ,ΑΝΟΙΧΤΑ ΑΥΤΙΑ 
Κάποτε είχαμε χρόνο για τον εαυτό μας.
Σήμερα δεν έχουμε χρόνο για κανένα....
Αυτό το «Κάποτε», το έλεγαν ζωή..

toufeki

 >:D >:D >:D

zwoula

τελικα που θα πας?? εγω παρνηθαααααααααα! (γιουπι) σε καταφυγιο...
Κάποτε είχαμε χρόνο για τον εαυτό μας.
Σήμερα δεν έχουμε χρόνο για κανένα....
Αυτό το «Κάποτε», το έλεγαν ζωή..

Γιώργος Λάμπρου

Παράθεση από: Καρκαμάνης Γεώργιος στις 22 Δεκ 2009, 12:47:22 ΜΜ
Εύχομαι σε όλους

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ


Καλές Γιορτές σε όλους...απ'την ωραία Αθήνα που ήρθαμε για λιγες μέρες ξεκουρασης απτο σχολείοοο!!!!
Καλα Χριστουυυγενναααα
Δε μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλα έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μας...(Σεφέρης)

za√‘ag

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ

ΚΑΙ

2010

ΕΥΧΕΣ

ΓΙΑ

ΤΗ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ
ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ
«Δεν υπάρχει λόγος να θέλει κανείς έναν υπολογιστή στο σπίτι του»--Ken Olson, πρ. της DEC, 1977
«Τα 640KB RAM επαρκούν για να τρέξει κάθε πρόγραμμα»--Bill Gates
Δείτε κι άλλες ιστορικές ατάκες  εδώ

dim

Χρόνια καλά ;) και πολλά!!

pgrontas

Εύχομαι και εγώ καλές γιορτές σε όλους και να είμαστε γεροί το 2010 !!!
Programs must be written for people to read, and only incidentally for machines to execute - Harold Abelson

Λάμπρος Μπουκουβάλας

Και από μένα ευχές για καλά Χριστούγεννα & μια νέα χρονιά με πολλά χαμόγελα! :angel:
Λάμπρος Μπουκουβάλας
MSc - MRes

http://blogs.sch.gr/lambrosbouk

Ο Θουκυδίδης  (που τον διαβάζουν οι ξένοι, αλλά όχι εμείς)  έγραφε: «Αταλαίπωρος τοις πολλοίς η ζήτησις της αληθείας, και επί τα ετοίμα μάλλον τρέπονται» (Ι, 20, 3). Οι περισσότεροι δηλαδή αναζητούν αβασάνιστα την αλήθεια και στρέφονται σε ό,τι βρίσκουν έτοιμο. Δεν προβληματίζονται...

dora

Εύχομαι ο καινούργιος χρόνος να φέρει στον καθ' ένα...... ότι ονειρεύεται .......

Όπως καταλήψεις, χιόνια, αποχές ..... ;)

xa, xa, xa

Καλές διακοπές παιδιά και καλή ξεκούραση......

Circle

#11
Καλά Χριστούγεννα!

Πολλές ευχές σε όλους σας,
ευλογημένο το 2010!



gthal

Καλές γιορτές
και καλή ξεκούραση σε όλους μας.
Να πάρουμε δυνάμεις για τη συνέχεια...
Φιλικά,
Γιώργος Θαλασσινός

poursali

καλές γιορτές, με υγεία, αγάπη ευτυχία!
μετρον αριστον
είμαι τζαμπατζής, χρησιμοποιώ λίνουξ

difan

Χρόνια πολλά σε όλους και όλες...

dpa2006

Χρόνια Πολλά και καλά σε όλους.
Computer science (abbreviated CS or CompSci) is the scientific and practical approach to computation and its applications. It is the systematic study of the feasibility, structure, expression, and mechanization of the methodical processes (or algorithms) that underlie the acquisition, representation, processing, storage, communication of, and access to information, whether such information is encoded in bits and bytes in a computer memory or transcribed engines and protein structures in a human cell.source:http://en.wikipedia.org/wiki/Computer_science

stratosg

Σας εύχομαι το νέο έτος να σας φέρει υγεία, γαλήνη, ευτυχία.
Και υπομονή να με ανέχεστε
Να φοβάσαι εκείνον που δεν έχει να χάσει τίποτα.