Ερωτηση.

Ξεκίνησε από Giorgakis, 30 Μαΐου 2010, 10:24:07 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Giorgakis

Από την στιγμή που οι περισσότεροι απο εσάς , τις μεγάλες διάννοιες της πληροφορικής, τα μεγάλα φροντιστήρια, όλους εσάς τους άπιαστους καθηγητές πληροφορικής που είχατε όλο τον χρόνο στην διάθεση σας, δεν λύσατε το θέμα Γ με πίνακα, περιμένετε απο εμένα να το λύσω έτσι και μου κόβετε μόρια επειδή δεν το έλυσα "επιστημονικά τεκμηριωμένα"; Όλοι εσείς που θεωρείσατε αρχικά την χρήση πινάκων σωστή στο Θέμα Γ έχετε το θράσος, ακόμα και να σας δωθεί οδηγία από τα εξεταστικά κέντρα, θα έχετε το ΘΡΑΣΟΣ να μου κόψετε έστω και ένα μόριο;;

pthomop

Γιωργάκη όλοι οι "εξειδικευμενοι" της ΨΕΥΔΟΓΛΩΣΣΑΣ  αρχισαν να κελαηδουν μετα την οδηγια της επιτροπης εξετασεων. Ημουν στο vbi του σχολειου μου και ο λιγοστος χρονος που ειχα, επειδη παραλληλα εκανα και αλλες εργασιες, με οδηγησε οπως και εσενα στο να χρησιμοποιησω πινακα για την λυση του θεματος. Εαν υπηρχε υποσημειωση στο θεμα να μην χρησιμοποιηθουν πινακες για την επιλυση του τοτε δεν θα υπηρχε αυτο το ζητημα. Επισης αν η εξεταση σου ηταν πανω σε Η/Υ σε μια ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ και οχι γραπτως, ειμαι σιγουρος οτι  θα εβρισκες την σωστη λυση αφου θα εβλεπες οτι το προγραμμα σου δεν θα "ετρεχε".
Στο δικο μου βαθμολογικο κεντρο, στην χθεσινη συγκεντρωση που ειχαμε, με θλιψη διαπιστωσα 3-4 "εξειδικευμενους" να προτεινουν με θερμη να κοπουν καποιες μοναδες απο εσας που χρησιμοποιησατε πινακες. Ο τροπος βαθμολογησης τελικα θα αποφασιστει μεχρι να υπαρξει μια κοινη γραμμη απο ολα τα βαθμολογικα κεντρα. Εαν υπαρξει αποφαση αφαιρεσης βαθμων, να ξερεις οτι δεν θα διορθωσω κανενα γραπτο μιας και η συνειδηση μου δεν  επιτρεπει να κοψω μορια για το ιδιο  "ΛΑΘΟΣ" που εκανε η αφεντια μου. Η ταπεινη απανητηση δοθηκε απο εναν μη "εξειδικευμενο" και αδαη καθηγητη της ΨΕΥΔΟΓΛΩΣΣΑΣ.