ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΥΛΗΣ ΔΙΚΤΥΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΙΙ

Ξεκίνησε από fema, 20 Δεκ 2009, 12:37:43 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

fema

Πού βρίσκεστε στην ύλη;Εγώ μόλις ξεκίνησα την 7.6. Μου φαίνεται ότι έχω μείνει πίσω.

Gelate giati xanomaste

Γεια σου fema ...
εγώ αυριο παραδίδω την 7.8

fema

έχουν καταλάβει τίποτε; Τα δικά μου έγραψαν διαγώνισμα και δε γράψαν τίποτα.

Gelate giati xanomaste

από τους 15 μόλις 5 λίγο παρακολουθούν
και αυτοί με το ζόρι
Τους βάζω τεστάκια (4-5 περνούν τη βάση)
Το διαγώνισμα μετά τις γιορτές αλλά δε νομίζω ότι θα διαβάσουν.

fema

μία από τα ίδια δηλαδη . Καλές γιορτές

escozul

#5
Είχαμε φτάσει στο 7.6 πριν τις γιορτές και σήμερα γράφουν τεστάκι... Ελπίζω να μην μαζεύω φύλλα για την ανακύκλωση! Μακάρι να έχω κάτι να διορθώσω σήμερα... pray for me...  :P

Edit: χμμμ κάτι έγινε με μερικούς...  φαίνεται να έγραψαν καλούτσικα... (όχι όλοι... μην είμαστε και υπερβολικοί...)

έκανα το εξής. Τους είχα δώσει 26 ερωτήσεις για τα Χριστούγεννα και διάλεξα 8 από αυτές για το διαγώνισμα. Το εκπληκτικό ήταν οτι μου τις έφεραν απαντημένες σε μεγάλο ποσοστό. Να τονίσω: Δεν έδωσα τις απαντήσεις... μόνο τις ερωτήσεις. Μόνοι έπρεπε να τις δουλέψουν. Δεν ήταν μασημένη τροφή. Σαν κάτι να γίνεται λοιπόν...
Καθηγητής Πληροφορικής ΠΕ20.00

Καρκαμάνης Γεώργιος

Θα περάσει αρκετός καιρός ώστε τα παιδιά των ΕΠΑΛ να αποκήσουν την νοοτροπία των παιδιών του γενικού λυκείου(αν ποτέ γίνει αυτό). δεν έχουν κατανοήσει ότι με λίγο διάβασμα μπορουν να περάσουν κάπου και ότι τα πρώτα χρόνια των πανελληνίων τα πράγματα είναι ακόμα εύκολα(στα θέματα) και μπορούν "να αρπάξουν" τώρα την ευκαιρία
Οι περισσότεροι μάλλον δεν ενδιαφέρονται να προχωρήσουν μετά το λύκειο
Εσείς τι νομίζεται;

fema

Συμφωνώ μαζί σου. ακόμα και τα παιδιά που έχουν μεγάλες πιθανότητες δε δουλευουν όσο πρέπει.

kostasgoth

Εμεις ειμαστε στο DNS. Τα παμε πολυ καλα ολοι.Γιατι δεν διαβαζουν...??? Ειναι πανευκολα ολα!!

hliasant

Καλησπέρα σας καθηγητές/καθηγήτριες.
Εμείς έχουμε μπει στην δρομολόγηση...

fema

και εγω στη δρομολόγηση είμαι .  Μήπως έχετε ασκήσεις για το 8 κεφάλαιο σχετικά με το δημόσιο και ιδιωτικό κλειδι; Μου φαίνεται δύσκολα θα το καταλάβουν οι δικοί μου  μαθητές.

hliasant

Δεν ξέρω τι ετοιμάζει για το 8ο κεφάλαιο ο καθηγητής μας, αλλά σήμερα μας παρέδωσε την Άμεση δρομολόγηση...