ενημέρωση survey για το 2011-2012

Ξεκίνησε από poursali, 27 Ιουν 2011, 01:57:38 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

aspd

Απλά σε μας δεν έχει έλθει το mail, και το γραφείο Β/θμιας το πρωί δεν ήξερε κάτι σχετικό!!!!!
Τώρα, μπήκε στη σελίδα του survey. Το πρωί δεν ήταν.
Ευχαριστώ πολύ.

gimnasio

και σε μας ήρθε το email.

Ενημέρωσα τους καθηγητές και τα στοιχεία των μαθητών της Β-Γ που ήδη ξέρουμε και της Α από τα απολυτήρια που μας έστειλαν. Έμεινε το ωρολόγιο που ο δ/ντής είπε να το συμπληρώσουμε την Πέμπτη που οι καθηγητές θα μοιράσουν τις ώρες μεταξύ τους. Βασικά διπλή δουλειά κάνουμε τώρα μιας και αυτά θα αλλάξουν το Σεπτέμβριο. Μια και καλή όταν τελειώναν όλα τα πέρναγα, τώρα.....

eirhnh2

ποιο ωρολογιο; απο τωρα;;;; αφου παντα οι μισοι αλλαζουν σχολεια....

gimnasio

ήθελα να πω τις αναθέσεις των μαθημάτων. Το ωρολόγιο που έχουν είναι μόνο με βάση τα μαθήματα της γενικής παιδείας και όχι της επιλογής και της κατ/νσης.

Επίσης το project στην Α χρεώνεται μόνο σε ένα καθηγητή, το είδατε;

dihatzou

Το έγραφο αφορούσε την ενημέρωση φοίτησης 10-11 και την προσθήκη στοιχείων για το 11-12, αλλά μόνο για σχολεια που συγχωνεύονται. Αν κατάλαβα καλά. Καλή ξεκούραση σε όλους

poursali

όλα τα σχολεία αφορά το έγγραφο.
επίσης, το ωρολόγιο πρόγραμμα πραγματικά δεν βλέπω κανέναν απολύτως λόγω να πρέπει να εισαχτεί από τώρα. παρόλα αυτά το έκανα εντελώς στην τύχη... μάλιστα ο κύριος Χ τη Δευτέρα έχει Μαθηματικά με την Α, Β και Γ τάξη Γυμνασίου :D
μάλιστα ως προς το ωρολόγιο πρόγραμμα δεν μπορούσα να εκχωρήσω μάθημα σε καθηγητή που τώρα λείπει με άδεια, αλλά επιστρέφει (και το έχω δηλώσει έτσι στο survey) μέσα στο καλοκαίρι

άσε που έχω την εντύπωση ότι πολλά σχολεία δεν έκαναν τίποτα... δυστυχώς αν βασιστούν εκεί οι αποσπάσεις κλπ θα είναι πάρα πολύ λίγες...
μετρον αριστον
είμαι τζαμπατζής, χρησιμοποιώ λίνουξ

aspd

Σε μας το e-mail για το survey ήλθε σήμερα!!!.
Έλεγε, όμως,  να περάσουν τα σχολεία για το 2011-2012 όλα τα στοιχεία που έχουν στη διάθεσή τους επί του παρόντος.
Δεν έλεγε να περάσουμε τα πάντα! Ό,τι είχε σχέση με αναθέσεις δεν το περάσαμε, γιατί μέχρι το μεσημέρι δεν είχαν γίνει ακόμα οι τοποθετήσεις. Βάλαμε τμήματα ξένων γλωσσών για τη Β και τη Γ τα περσινά στοιχεία, αλλά και αυτά τσάμπα τα φτιάξαμε γιατί πιθανό να καταργηθούν τα τμήματα των ιταλικών και να γίνει ανακατανομή των τμημάτων από Σεπτέμβρη.