ΟΕΦΕ 2009;

Ξεκίνησε από P.Tsiotakis, 05 Απρ 2009, 11:44:35 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

P.Tsiotakis

Σήμερα είναι οι εξετάσεις του ΟΕΦΕ

(παρεπιμπτόντως πλέον έχουν όνομα "επαναληπτικά θέματα" και όχι "προσομοίωση")

άμα διαρρεύσουν θα μπορούσαμε να τα δούμε...

ΨΥΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

Καλημέρα.
Κάπου θα τα βρούμε κ αυτά.

hatzaras

Καλησπέρα. Πάντως τα θέματα του ΟΕΦΕ των προηγούμενων ετών ήταν αρκετά "έξυπνα". Θα ήταν καλό να μπορούσαμε να δούμε τα φετινά θέματα. Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι λίαν συντόμως θα τα έχουμε για να τα συζητήσουμε.
Καθηγητής Πληροφορικής

P.Tsiotakis


ΨΥΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

Πρέπει να τα έχουν ανεβάσει μαθητές στο rapidshare

P.Tsiotakis

σωστός ο Σωτήρης. Φυσικά δεν έχω επιβεβαίωσει αυτό που λες :D

jgalano

τα θέματα όντως υπάρχουν στο rapidshare !!!

Γιάννης Αναγνωστάκης

Σας παρακαλώ όποιος έχει το link ας μου τα στείλει με pm

pthomop

Ενδιαφέρομαι για το Link φυσικα και εγω

P.Tsiotakis

τι είναι το rapidshare;  :D

meteo_xampos

Καλησπέρα και από μένα... Σήμερα γράψανε τα παιδιά ΟΕΦΕ στο φροντιστήριο που διδάσκω... Τα θέματα, αν εξαιρέσεις 14 μονάδες που ήταν καθαρά αποστήθιση, και ένα Σ-Λ εντελώς κουφό, ήταν πολύ ωραία... Και το 3ο θέμα και το 4ο θέμα ήταν ενδιαφέροντα, και άρεσαν στα περισσότερα παιδιά... Το μόνο κακό ήταν ότι έπεσε αρκετά νωρίς ο ΟΕΦΕ στον Προγραμματισμό και είμαστε μόλις στην αρχή της επανάληψής μας, ενώ μόλις εχθές είχαν γυρίσει τα παιδιά από την
πενταήμερα, παρ'όλ'αυτά έγραψαν ικανοποιητικά...

P.Tsiotakis

Μια κόρη της ανηψιάς της ξαδέρφης μου μου είπε πως δε θυμόταν τους κανόνες της αναπαράστασης ενός προβλήματος. Τώρα που το σκέφτομαι ούτε εγώ τις θυμάμαι.

άσε που αυτό το 4ο, δε θα φορεθεί άλλο ...

meteo_xampos

Χαρώ το για κεφάλαιο... :) Μέσα στην χρησιμότητα... Αμ το 6ο? Δεν καταργούνται να χουν τα παιδιά μόνο ασκήσεις;
Είμαι ενάντια του εξαναγκασμού των παιδιών να μαθαίνουν απ'έξω και ανακατωτά κομμάτια θεωρίας που θα τα
ξεχάσουν την αμέσως επόμενη των Πανελλαδικών... Χρησιμοποίησα βέβαια το διαγώνισμα το σημερινό για να τους πείσω
ότι ΠΡΕΠΕΙ να διαβάσουν και θεωρία, και τους είπα και για τα περσινά θέματα... Γενικά τους ζαλίζω με τη θεωρία... Τι
να πώ... Το σιχαίνομαι αυτό το κομμάτι του μαθήματος!!!

ΨΥΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

Σαν να μιλάμε για τις προηγούμενες πανελλαδικές μου μοιάζει .
Στο ίδιο κακό περσινό στιλ πρέπει να κινήθηκαν .
Ελπίζω να μην έρθει η όρεξη πάλη σε κάποιους  να ασχολούμαστε και να απολογούμαστε για τα λάθη τους.

ΨΥΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

Τελικά ψάχνω κ εγώ αλλά τίποτα.