Πανελλήνιες 2009 - θέματα

Ξεκίνησε από papaluk, 30 Μαΐου 2009, 12:02:19 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

stef0s

Εγω που στο θεμα 2ο απο το Β στο 2 εβαλα οτι "προσδιοριζει την subnet mask συμφωνα με το συστημα CIDR" θα μου το πιασουν λαθος?

kristi

Γεια σας παιδιά!Στην ψηφιακή υπογραφή κάποιος μαθητής μου έγραψε όλο το κομμάτι και τη διαδικασία που κάνει ο Β.Ποια είναι η γνώμη σας θα τοθ κόψουν μονάδες; Stef0 σωστό είναι αυτό που έχεισ γράψει, το αναφέρει και το βιβλίο αλλά έπρεπε κατα τη γνώμη μου να το αναλύσεισ περαιτέρω. Λογικά κάτι θα σου κόψουν.

papaluk

Ξέρω ότι σε θεωρητικό κομμάτι όταν ο μαθητής γράφει παραπάνω μπαίνει σε παρένθεση απο διορθωτή και δεν λαμβάνεται υπόψη αρνητικά ή θετικά...

COACH

Μεγάλο μπράβο στην επιτροπή για τα θέματα...
Έτσι πρέπει να είναι τα θέματα....
Στροφή έχουμε όντως....
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΩΜΟΥ

joanna

Πολύ καλά τα θέματα των Πανελλαδικών, στο πνεύμα του forum (τους δώσαμε τα φώτα μας  ;D)! Απαιτούσαν κατανόηση από τους μαθητές και όχι αποστήθιση.

Reis

Kalispera... eimai mathitis kai edosa panellinies fetos.. sto erotima me to ARP pou eprepe na valoume me tin sosti seira tin diadikasia auti.. einai lathos pou egrapsa oloklires tis protaseis sto tetradio kai OXI tous arithmous tous ?  :-[ thimamai oti koitaksa tin ekfonisi kai par ola auta den anefere kapou na metaferoume tous arithmous.. einai krima na xaso to erotima gi' auto to logo.. opoios mporei as mou apantisei..

Euxaristo ek ton proteron..

Obelix

#21
Παράθεση από: Reis στις 01 Ιουν 2009, 11:10:48 ΜΜ
Kalispera... eimai mathitis kai edosa panellinies fetos.. sto erotima me to ARP pou eprepe na valoume me tin sosti seira tin diadikasia auti.. einai lathos pou egrapsa oloklires tis protaseis sto tetradio kai OXI tous arithmous tous ?  :-[ thimamai oti koitaksa tin ekfonisi kai par ola auta den anefere kapou na metaferoume tous arithmous.. einai krima na xaso to erotima gi' auto to logo.. opoios mporei as mou apantisei..

Euxaristo ek ton proteron..

Ε όχι, να το έχεις σωστό και να σου κόψουν για τέτοιο λόγο? Με τίποτα.Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να ανησυχείς...

papaluk

καθηγητές διορθώνουν, όχι μηχανές   ;)! Μην ανησυχείς δεν θα χάσεις μονάδες

Reis