Γενικό Λύκειο > Ομάδες διαγωνισμάτων

Διαγωνίσματα ΑΕΠΠ 2006-2007

(1/9) > >>

P.Tsiotakis:
Έχει συγκροτηθεί ομάδα εργασίας με στόχο την κατασκευή διαγωνισμάτων για όλα τα κεφάλαια του μαθήματος Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον.

Εάν θέλετε να συμμετάσχετε στην ομάδα, απαντήστε στο παρόν θέμα.
Για να κατεβάσετε τα διαγωνίσματα, ακολουθήστε τους σχετικούς συνδέσμους από την παρακάτω λίστα.
Για να σχολιάσετε κάποιο διαγώνισμα, μην απαντάτε εδώ, αλλά στο θέμα από όπου θα κατεβάσετε το κάθε διαγώνισμα.
Ομάδα εργασίας:

* Ευριπίδης Βραχνός
* Λευτέρης Δουκέρης
* Ηλίας Καρυοφύλης
* Παύλος Κεφαλάκης
* Ελένη Κοκκίνου
* Νεκτάριος Κυριακού
* Νίκος Κωστίκης
* Αντώνης Μανουσάκης
* Χάιδω Μιζέλη
* Βαγγέλης Μπέκος
* Γιώργος Νικολακάκης
* Νίκος Ξένος
* Δημήτρης Παπαμιχαήλ
* Γιώργος Παπαργύρης
* Ανδρέας Πυρόβολος
* Κωνσταντίνος Σοφιανός
* Μανώλης Σταματάκης
* Παναγιώτης Τσιωτάκης
* Θανάσης Χατζηγεωργίου              Ευρετήριο διαγωνισμάτων:

* Ανάλυση προβλήματος - Δομή ακολουθίας
Διαγώνισμα 1, Διαγώνισμα 2
* Δομή επιλογής
Διαγώνισμα 1, Διαγώνισμα 2, Διαγώνισμα 3
* Δομή Επανάληψης
* Επαναληπτικό (Κεφ 1 & 2 )
Διαγώνισμα 1
* Τεχνικές Σχεδίασης Αλγορίθμων - Εισαγωγή στον Προγ/σμό
Διαγώνισμα 1
* Πίνακες
* ΓΛΩΣΣΑ
Διαγώνισμα 1
* Υποπρογράμματα
Διαγώνισμα 1,Διαγώνισμα 2
* Επαναληπτικό (εφ' όλης της ύλης)
Επαναληπτικό ΔιαγώνισμαΗ παραπάνω ανακοίνωση-ευρετήριο γράφηκε εκ των υστέρων από τους διαχειριστές του φόρουμ για οργανωτικούς λόγους. Ακολουθεί το αρχικό μήνυμα-πρόσκληση του Παναγιώτη:
Αγαπητοί φίλοι,

με αφορμή το ζωηρό ενδιαφέρον στο τέλος της χρονιάς για επαναληπτικά διαγωνίσματα επιπέδου και κύρους εξετάσεων, προτείνω το εξής:

να δημιουργηθούν ομάδες εργασίες από μέλη της κοινότητας αυτής, να επιμεριστούν κεφάλαια και ενότητες κ.λ.π. με τελικό στόχο τη δημιουργία ενός σετ διαγωνισμάτων ανά κεφάλαιο και ενότητα του βιβλίου, διαθέσιμα σε μορφή word σε οποιονδήποτε το επιθυμεί

Προσωπικός χρόνος, δεν περισσεύει από κανέναν, αλλά με λίγο κόπο και την οπτική γωνία του καθενός μπορεί να δημιουργηθεί κάτι πολύ καλό.

Ποιος επιθυμεί να συμμετάσχει σε μια τέτοια προσπάθεια;

Με εκτίμηση,
Τσιωτάκης Παναγιώτης[/list]

ikariofil:
Φίλε Παναγιώτη, είμαι πρόθυμος να συμμετάσχω σε μια τέτοια προσπάθεια. Ήδη έχω έτοιμα κάποια τέτοια διαγωνίσματα.
Με την ευκαιρία να σε συγχαρώ για τα βιβλία σου. Έχεις καταπληκτικές ασκήσεις στους πίνακες, όμως περίμενα κάτι παραπάνω στα υποπρογράμματα. Ας ελπίσουμε στην επόμενη έκδοση.
Δεν αναλαμβάνεις το ρόλο του συντονιστή;

nikosx:
Καλημέρα σε όλους,

δεν είναι καθόλου άσχημη η ιδέα. Βεβαίως και θα ήθελα να βοηθήσω.

Νίκος Ξ.

amanou1:
Kai ego eimai mesa se mia tetoia prospatheia

EleniK:
Παναγιώτη και εγώ είμαι μέσα σε μια τέτοια προσπάθεια. Κάποιος όμως πρέπει να αναλάβει τον συντονιστή, να μας χωρίζει ανά ομάδες/κεφάλαιο και να ξεκινήσουμε.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση