Υλη σε ΔΠ και ΔΙΚΤΥΑ

Ξεκίνησε από Καρκαμάνης Γεώργιος, 25 Σεπ 2010, 12:26:45 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Καρκαμάνης Γεώργιος

Γνωρίζει κανείς εάν έχει οριστεί η ύλη σε Δομημένο Προγραμματισμό και στα Δίκτυα;

Γιάννης Αναγνωστάκης

Δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα τίποτα επίσημο

Από ότι γνωρίζω πάντως οι σχολικοί σύμβουλοι έχουν προτείνει την μείωση της ύλης και στα δύο μαθήματα


Καρκαμάνης Γεώργιος

Ενώ η αντίστοιχη ύλη για το Γενικό Λύκειο βγήκε τέλος Αυγούστο για το ΕπΑΛ ακόμα τίποτα............
:D

petrosp13

Πότε θα βγει η ύλη σε αυτά τα μαθήματα ρε παιδιά;;
Παπαδόπουλος Πέτρος
Καθηγητής Πληροφορικής

Καρκαμάνης Γεώργιος

και εγώ αυτό αναρωτιέμαι.........................

petrosp13

Δηλαδή αν έχει βγει εκτός ύλης τα άθλια κεφάλαια του ψευδοκώδικα, του ISDN κτλ, θα έχουμε χάσει άδικα διδακτικές ώρες
Έτσι απλά
Παπαδόπουλος Πέτρος
Καθηγητής Πληροφορικής

Γιάννης Αναγνωστάκης

Εχετε μάθει τίποτα νεότερο για την ύλη?

Καρκαμάνης Γεώργιος


Καρκαμάνης Γεώργιος

Τι έγινε με την ύλη ρε παιδιά ???;;

Γιάννης Αναγνωστάκης

Νομίζω συνάδελφοι (εμείς οι τρεις που γράφουμε σε αυτό το thread) πρέπει να στείλουμε ένα χ...ηριο mail στο Υπουργείο για το θέμα..Πρέπει να είναι ρεκόρ ότι μπαίνει Νοέμβριος και δεν έχει βγει ακόμα η ύλη!

petrosp13

Ξεφτίλα...
Παιδιά και αποπαίδια
Πώς να τα εμποδίσεις μετά να κάνουν κατάληψη;
Παπαδόπουλος Πέτρος
Καθηγητής Πληροφορικής

stratosg

Παράθεση από: janag79 στις 30 Οκτ 2010, 01:42:20 ΜΜ
Νομίζω συνάδελφοι (εμείς οι τρεις που γράφουμε σε αυτό το thread) πρέπει να στείλουμε ένα χ...ηριο mail στο Υπουργείο για το θέμα..Πρέπει να είναι ρεκόρ ότι μπαίνει Νοέμβριος και δεν έχει βγει ακόμα η ύλη!

Αν το κάνετε να με βάλετε κι εμένα μέσα.
Παράθεση από: petrosp13 στις 30 Οκτ 2010, 02:01:57 ΜΜ
Ξεφτίλα...
Παιδιά και αποπαίδια
Πώς να τα εμποδίσεις μετά να κάνουν κατάληψη;
Καλή αλλά επικίνδυνη ερώτηση!
Να φοβάσαι εκείνον που δεν έχει να χάσει τίποτα.

petrosp13

Όταν αυτό το παιδί θα μου πει ότι κάνει κατάληψη γιατί δεν γνωρίζουμε την ύλη που πρέπει να τους καλύψουμε στα βασικά τους μαθήματα και χάνουμε χρόνο σε κεφάλαια που μπορεί τελικά να είναι εκτός ύλης, εγώ θα του απαντήσω ότι ο λόγος είναι για γέλια
Παπαδόπουλος Πέτρος
Καθηγητής Πληροφορικής

stratosg

Παράθεση από: petrosp13 στις 31 Οκτ 2010, 02:42:09 ΠΜ
Όταν αυτό το παιδί θα μου πει ότι κάνει κατάληψη γιατί δεν γνωρίζουμε την ύλη που πρέπει να τους καλύψουμε στα βασικά τους μαθήματα και χάνουμε χρόνο σε κεφάλαια που μπορεί τελικά να είναι εκτός ύλης, εγώ θα του απαντήσω ότι ο λόγος είναι για γέλια
Καλημέρα. Προς Θεού δεν εννοούσα αυτό, εννοούσα ότι ίσως υπάρξουν καταδικαστικά σχόλια. Δεν τίθεται θέμα περί δικαιολογημένης αγανάκτησης τόσο από τους μαθητές όσο και από μέρους μας. Έχω ακριβώς τις ίδιες ανησυχίες με 'σένα πάνω στο θέμα.
Να φοβάσαι εκείνον που δεν έχει να χάσει τίποτα.

petrosp13

Το δικό σου μήνυμα το κατάλαβα, η απάντηση μου ήταν προς οποιονδήποτε θεωρήσει ότι η ερώτηση μου είναι πράγματι επικίνδυνη!
Παπαδόπουλος Πέτρος
Καθηγητής Πληροφορικής