Διαύγεια και ιστοσελίδες σχολείων

Ξεκίνησε από Δημήτρης Δαλαγιώργος, 13 Σεπ 2010, 03:02:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Gnirut

"Λετε να αναλαβω καμμιά γιορτούλα"

Εγώ πάντως στο παρελθόν, οικειοθελώς και για το κέφι μου, είχα αναλάβει γιορτές και σας πληροφορώ ήταν 500 φορές πιο ενδιαφέρον και επικοδομητικό από το να ασχολείται κανείς με τον Νέστωρα...

ioulia

εγώ ασχολούμαι με το θεατρικό και σε πληροφορώ είναι πολύ καλύτερο από τα γραφειοκρατικά. Φέτος πάντως που ζήτησα απόσπαση για δημοτικό και έχω πλήρες ωράριο εκεί είμαι μέχρι στιγμής πολύ ευχαριστημένη

alpapanto

Εννοείται πως ειναι πιο ενδιαφερον απο το Νεστωρα και απο τo survey και απο το eschool. Αλλά έλεος οχι όλα εμείς. εγω τους ειπα να κανω και τις 3 γιορτές και να τους δώσω κατι απο τα παραπάνω. Μα δε συμφώνησε κανείς...Τυχαίο? Δε νομίζω

ΥΓ: συγνωμη, νομιζω ξεφυγαμε απο τον τιτλο...

iliasthes

Παράθεση από: ioulia στις 19 Σεπ 2010, 09:14:30 ΜΜ
εγώ ασχολούμαι με το θεατρικό και σε πληροφορώ είναι πολύ καλύτερο από τα γραφειοκρατικά. Φέτος πάντως που ζήτησα απόσπαση για δημοτικό και έχω πλήρες ωράριο εκεί είμαι μέχρι στιγμής πολύ ευχαριστημένη

Δεν υπάρχει τίποτα πιο δημιουργικό από το θέατρο. Έκανα κάθε χρόνο με τα παιδιά. Πολλές ώρες δουλειά, αλλά πολύ ευχάριστη δουλειά. Τελικά οι πληροφορικοί αποδεικνυόμαστε η πιο καλλιτεχνική ειδικότητα των σχολείων :-)