Σχολιασμός θεμάτων ΟΕΦΕ 2016?

Ξεκίνησε από Αργυροπούλου Βασιλική, 18 Απρ 2016, 10:04:41 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ

έχουν τελικά βγεί για το 2016 θέματα ΟΕΦΕ για το μάθημα ΑΕΠΠ ???? ΑΝ ΝΑΙ υπάρχει κάποιο link που μπορώ να τα δώ ????

dpa2006

ΟΕΦΕ μόνο για 2016Α
http://oefe.keystone.gr/them-public/?rfr=www.oefe.gr
αλλά όχι ΑΕΠΠ

ΑΕΠΠ 2016 δεν φαίνεται να έχει βγει...
Σίγουρα δόθηκαν θέματα κεντρικά από ΟΕΦΕ;
ή κάθε φροντιστήριο έβαλε θέματα μόνο του;
Computer science (abbreviated CS or CompSci) is the scientific and practical approach to computation and its applications. It is the systematic study of the feasibility, structure, expression, and mechanization of the methodical processes (or algorithms) that underlie the acquisition, representation, processing, storage, communication of, and access to information, whether such information is encoded in bits and bytes in a computer memory or transcribed engines and protein structures in a human cell.source:http://en.wikipedia.org/wiki/Computer_science

Milspil

Τα θέματα του οεφε κυκλοφορουν μετά τις πανελλήνιες αν κατάλαβα καλά... Επειδη το κάθε φροντιστήριο πληρώνει ώστε να λάβει τα θέματα για αυτό και όλας πολλά φροντιστήρια δεν γράφουν α φάση οεφε για να μην πληρώσουν..Τεσπα επειδή δεν ξέρω αν έχω την άδεια να τα στείλω σε φωτογραφία ,αν μου δώσει κάποιος αρμόδιος το οκευ μπορώ να τα ανεβασω εδώ αλλά με το λογότυπο του φροντιστηρίου μου!

Stateofmind

Καλησπέρα σε όλη τη παρέα!
Θα μπορούσα να έχω και εγώ τα θέματα της Β φάσης παρακαλώ; Το e-mail μου είναι kostasosfp@hotmail.com

kar

#19
Θα μπορούσα να έχω και εγώ τα θέματα ΟΕΦΕ 2016? email lopit@gmail.com

gdim

Θα μπορούσα να έχω και εγώ τα θέματα ΟΕΦΕ 2016? email gizdim@sch.gr

vellgeo

Θα μπορούσα να έχω και εγώ τα θέματα ΟΕΦΕ 2016? email gvelx10m@gmail.com

ΤΙΜ

Θα μπορούσα να έχω και εγώ τα θέματα ΟΕΦΕ 2016? Ευχαριστώ εκ τω προτέρων ouk_anef@Yahoo.gr

VAIOS

Θα μπορούσα να έχω και εγώ τα θέματα ΟΕΦΕ 2016? email baios_ing@yahoo.com

kosmyl

Καλημέρα σε όλους,
Θα μπορούσα να έχω και εγώ τα θέματα ΟΕΦΕ 2016 (αν υπάρχουν και λύσεις καλώς..)?
Ευχαριστώ εκ τω προτέρων
konstantin.mylonas@gmail.com

fr33k3r

Και για αλλαγή....
αν είναι δυνατόν τα θέματα στο fr33k3r@yahoo.com

kostasgpap

Καλησπέρα, είμαι μαθητής της Γ λυκείου και θα ήθελα μια μικρη βοήθεια σχετικά με τα υποερωτήματα Δ5 και Δ6.
Οι απαντήσεις που έγραψα ειναι :
Στο Δ5 :                                                                            Στο Δ6
Η διαδικασία έχει μεσα :                                                         Για i απο 1 μεχρι 40
Για i απο 1 μεχρι 40                                                                    Διαβασε Στοιβα [ i ]
  διάβασε Στοίβα [ i ]                                                                  Τέλος_επανάληψης
Τέλος_επανάληψης                                                                 Διαβασε top
Διαβασε top                                                                               Αν top > = 1
Διαβασε στοιχείο                                                                       Γραψε "στοιβα[top]
  Αν top < 40 τότε                                                                    top <- top -1
     top <- top +1                                                                      Αλλιως
    Στοίβα[top] <- στοιχείο                                                        Γραψε " Αδεια στοιβα"
     Αλλιως                                                                                    Τελος_αν
Γράψε "Γεμάτη στόιβα"
Τελος_αν

MATRIX

Θα μπορούσα να έχω και εγώ τα θέματα ΟΕΦΕ 2016? email daskalos_2007@yahoo.gr

dpa2006

Τα θέματα συνολικά πότε θα είναι διαθέσιμα για όλους;
μετά τις πανελλαδικές;
Computer science (abbreviated CS or CompSci) is the scientific and practical approach to computation and its applications. It is the systematic study of the feasibility, structure, expression, and mechanization of the methodical processes (or algorithms) that underlie the acquisition, representation, processing, storage, communication of, and access to information, whether such information is encoded in bits and bytes in a computer memory or transcribed engines and protein structures in a human cell.source:http://en.wikipedia.org/wiki/Computer_science

Milspil

Τελικά άκυρο τα θέματα έχουν ανέβει και μπορεί ο καθένας να τα βρει εδώ http://www.oefe.gr/linkclick.aspx