Διαγώνισμα ΑΕΠΠ 2010-2011

Ξεκίνησε από gpapargi, 26 Νοε 2010, 03:12:42 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

gpapargi

Καλημέρα

Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος η παρέα από το στέκι θα φτιάξει το τελικό επαναληπτικό διαγώνισμα για το μάθημα. Το διαγώνισμα θα δίνεται σε όλους δωρεάν.
Η ομάδα είναι ανοιχτή και όποιος θέλει μπορεί να δηλώσει συμμετοχή απαντώντας σε αυτό το θέμα.

Όποιος θέλει να συμμετάσχει θα πρέπει θα πρέπει να ξέρει κάποια πράγματα εκ των προτέρων:

Καταρχήν η προσπάθεια αυτή απαιτεί χρόνο και όποιος θέλει να συμμετάσχει θα πρέπει να ξέρει ότι θα χρειαστεί να διαθέσει ώρες για να στείλει θέματα, να ελέγξει τα θέματα των άλλων, να βοηθήσει στην επιλογή των καλύτερων θεμάτων και να βοηθήσει στις διορθώσεις αυτών που τελικά θα επιλεγούν.

Το δεύτερο που θα πρέπει να ξέρει κάποιος, είναι ότι εντός της ομάδας διαγωνισμάτων τα στοιχεία των μελών θα είναι γνωστά. Δηλαδή όποιος συμμετάσχει θα χρειαστεί να δώσει (εσωτερικά) το ονοματεπώνυμό του, το mail του και το τηλέφωνό του.


soron80

θα ήθελα κι εγώ να συμμετάσχω! :)
Τσισπαράς Βασίλης
Καθηγητής Πληροφορικής ΠΕ19

pgrontas

Και εγώ θα ήθελα να συμμετάσχω.
Ειδικά τώρα που τα διαγωνίσματα της ανάπτυξης θα αποκτήσουν συλλεκτική αξία...
Programs must be written for people to read, and only incidentally for machines to execute - Harold Abelson

Loukritia

Θέλω και φέτος να συμμετάσχω στην όμορφη αυτή παρέα των διαγωνισμάτων και να συνεισφέρω όσο μπορώ στο τελικό διαγώνισμα, αν και δεν διδάσκω το μάθημα φέτος!
Time is a great teacher, but unfortunately it kills all its pupils ... - Louis Hector Berlioz

odysseas


evry

What I cannot create I do not understand -- Richard Feynman
http://evripides.mysch.gr

Νίκος Αδαμόπουλος


AlexandrosK


jsari

Με εκτίμηση,
Σαρημπαλίδης Ιωάννης

vistrian

με μεγάλη μου χαρά. Μέσα
VR in Computing

tdrivas

Ακόμα ένας εδώ...    :)
Τη στιγμή μάλιστα που ενδέχεται να ναι το προτελευταίο διαγώνισμα που συγγράφουμε για το μάθημα...
Συντροφικά και αγωνιστικά για την προάσπιση του αυτονόητου..
Thanassis Drivas
BSc in Computer Science
MSc in Space Science Applications and Technologies
https://github.com/tdrivas

nikosx

και εγώ θα ήθελα να πάρω μέρος, Γιώργο
Νίκος Ξένος
Καθηγητής Πληροφορικής
nxenos@sch.gr

papet

Μαζί σας κι εγώ με όλη μου την καρδιά...
(ελπίζοντας να καταφέρω να είμαι πιο ενεργός φέτος)
May the Force b with u...
papet

Dinos

Μέσα, τιμώντας την πολύ όμορφη προσπάθεια και την υπέροχη παρέα!
:)
    :)
       :)

meteo_xampos

Κι εγώ μέσα εννοείται...