Γενικά > Παιδαγωγικά Θέματα

Χαιρετισμός από νεοδιόριστη

(1/2) > >>

pkakia:
Καλημέρα σας.Μόλις έγινα κι εγώ μέλος στο forum πληροφορικών.Με μια μικρή πλοήγηση, ένιωσα ότι κι εγώ ήδη ανήκω εδώ. Έχω κοινές ανησυχίες με όλους. Είμαι νεοριόριστη και έχω δουλέψει ένα χρόνο σε γυμνάσιο και ένα χρόνο σε ΤΕΕ. Τώρα συμπληρώνω το ωράριό μου με 10 ώρες εβδομαδιαίως σε ΤΕΕ και απασχόληση στη γραμματεία! Σκοπεύω αφού υπηρετήσω την Οργανική μου, να κάνω αίτηση μετάθεσης. Σκέφτομαι το ενδεχόμενο να διδάξω σε Ενιαίο Λύκειο. Πόσο εύκολο ή δύσκολο είναι να ανταπεξέλθω στο πολυσυζητημένο μάθημα ΑΕΠΠ; ;)

P.Tsiotakis:
Έχεις κάνει το μάθημα του προγραμματισμού στο ΤΕΕ; Απο τα λίγα που έχω δει το βιβλίο έχει πολλά κοινά...

Αν νοιώθεις οτι ανήκεις στο forum και έχεις κοινές ανησυχίες τότε προσωπικά πιστεύω οτι θα διδάξεις πολύ καλά την ΑΕΠΠ και γενικώς όλα τα μαθήματα

Όποιος αγωνίζεται και προσπαθεί συνεχώς να γίνει καλύτερος (και ο ίδιος και το μάθημά του) τότε πιθανότατα θα ανταπεξέλθει στις αυξημένες απαιτήσεις

Με εκτίμηση,

XRHSTOS:
MH MASAS... THA TA PAS KALA.... META TON DIORISMO OLA EINAI ORAIA KAI TIPOTA DYSKOLO

dimdespoina:
ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ!!! ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ !!!!

EleniK:
Καλή αρχή και από μένα. Δε νομίζω ότι υπάρχει προγραμματιστής που να μην μπορεί να ανταπεξέλθει στις απαιτήσεις της ΑΕΠΠ. Μια χαρά θα τα πας αφού έχεις όρεξη να ασχοληθείς.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση