Troll-1

Ξεκίνησε από Nifalios, 09 Σεπ 2014, 11:41:22 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

petrosp13

Ναι φίλε μου, η συντεχνία των πληροφορικών εκμεταλλεύτηκε τον διευθυντή του γραφείου του για να ανατρέψει την παράνοια που δημιούργησε η συντεχνία των χημικών και ο Κεδικογλου. Και πολύ καλά έκανε.

Άσχετο. Ποια είναι η ηλικία σου και πότε αποφοίτησες?
Παπαδόπουλος Πέτρος
Καθηγητής Πληροφορικής

P.Tsiotakis

Λυπάμαι πολύ, που "το Στέκι των Πληροφορικών" έχει καταλήξει σε αυτό το επίπεδο.

Και όσο περνάει ο καιρός, η απόφαση του ΔΣ της ΠΕΚΑΠ να κλείσει τη λίστα στο μυαλό μου φαντάζει όλο και πιο λογική....

Ελπίζω, η διαχειριστική ομάδα να αναλάβει πρωτοβουλίες, γιατί η κοινότητα δε μπορεί να το κάνει
Όπως και να έχει παρακαλώ τα "μας", "εμείς", "εσείς" κ.τ.λ. να αποφεύγονται από όλους όσους έχουν απομείνει σε αυτή τη συζήτηση

apom

Παράθεση από: petrosp13 στις 12 Σεπ 2014, 09:14:15 ΜΜ
Ναι φίλε μου, η συντεχνία των πληροφορικών εκμεταλλεύτηκε τον διευθυντή του γραφείου του για να ανατρέψει την παράνοια που δημιούργησε η συντεχνία των χημικών και ο Κεδικογλου. Και πολύ καλά έκανε.

Άσχετο. Ποια είναι η ηλικία σου και πότε αποφοίτησες?
... 26... 20-7-1988...

Nifalios


petrosp13

Δηλαδή είναι ερωτηματικό το αν θα καταλαβαίνεις την χρησιμότητα της Πληροφορικής στην εποχή αυτή
Αν ήσουν ελαφρώς μεγαλύτερος, θα ήμουν σίγουρος ότι δεν την καταλαβαίνεις
Φάνηκε ξεκάθαρα από πάμπολλα μηνύματα συναδέλφων σου τον τελευταίο καιρό που δεν μπορούν να ξεχωρίσουν την χρήση από την επιστήμη υπολογιστών
Αυτό δηλαδή που και ένα παιδάκι δημοτικού το αντιλαμβάνεται πλέον
Παπαδόπουλος Πέτρος
Καθηγητής Πληροφορικής

Nifalios

Παράθεση από: petrosp13 στις 12 Σεπ 2014, 11:14:48 ΜΜ
Δηλαδή είναι ερωτηματικό το αν θα καταλαβαίνεις την χρησιμότητα της Πληροφορικής στην εποχή αυτή
Αν ήσουν ελαφρώς μεγαλύτερος, θα ήμουν σίγουρος ότι δεν την καταλαβαίνεις
Φάνηκε ξεκάθαρα από πάμπολλα μηνύματα συναδέλφων σου τον τελευταίο καιρό που δεν μπορούν να ξεχωρίσουν την χρήση από την επιστήμη υπολογιστών
Αυτό δηλαδή που και ένα παιδάκι δημοτικού το αντιλαμβάνεται πλέον

Οτι είστε κατάλληλοι για Δημοτικό συμφωνούμε

Αποστολάτος Άκης

Παράθεση από: Nifalios στις 12 Σεπ 2014, 11:38:06 ΜΜ
Οτι είστε κατάλληλοι για Δημοτικό συμφωνούμε
Θα παρακαλέσω για άλλη μια φορά τους συναδέλφους πληροφορικούς να αγνοήσουν τις προκλήσεις "συναδέλφων" και να συγκεντρωθούν στον κοινό μας στόχο. Θα μπορούσα να γράψω πολλές απαντήσεις σε άτομα όπως ο κ. Ανώνυμος(όπως και πολλοί άλλοι συνάδελφοι) αλλά δεν αξίζει ο κόπος. Το θέμα του νήματος είναι για την πληροφορική στο νέο λύκειο. Ας μείνει εκεί.....

meteo_xampos

Dont feed the troll παιδιά...

Spyridon

Θα παρακαλούσα και εγώ να μην απαντάμε στο τρολ της ΕΕΧ. Έτσι και αλλιώς όλοι ξέρουμε ότι κάθε μέρα μπαίνουν στο topic μας οι γνωστοί συντεχνιτες και διαβάζουν ότι γράφουμε, οπότε ότι θέλουμε να πούμε μπορούμε απλά να το γράφουμε μεταξύ μας χωρίς να ταΐζουμε τα πεινασμένα τρολ τους.

twisted

Παράθεση από: Nifalios στις 12 Σεπ 2014, 11:38:06 ΜΜ
Οτι είστε κατάλληλοι για Δημοτικό συμφωνούμε

Μα πως να μην απαντήσεις ή καλύτερα σχολιάσεις τέτοια μηνύματα;;;

Έχει πολύ πλάκα πάντως η όλη φάση.... Ακόμα δεν έχει ανακοινωθεί τίποτα επίσημα ως προς το πως θα υλοποιηθεί και παρατηρούνται τρέμουλα........

Νίκος Αδαμόπουλος


che

Παράθεση από: Nifalios στις 12 Σεπ 2014, 06:44:54 ΜΜ
Κύριοι ακόμα να μου πείτε πως το καταλαβαίνετε το δίκαιο εξεταστικό.
Από πέρισυ ρωτάω

αν μου επιτρέπεις ... είναι ΠΕΡΥΣΙ και όχι ΠΕΡΙΣΥ

Μιας και έχουμε ευαισθησία για την εκπαίδευση το λέω ....