Μπορω να δω αν τα αρχεια απο το φλασακι μου τα αντεγραψ

Ξεκίνησε από markip, 02 Δεκ 2009, 11:24:06 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

markip

Υπαρχει τροπος να δω αν τα αρχεια απο το φλασακι μου το αντεγραψε άλλος και τι ωρα? Καποιο προγραμμα ή καποιος οποιοδηποτε τροπος για να δω αν τα αρχεια αντιγραφηκαν?
Υπαρχει καποιο system log ή καπου στο registry που να τα καταγραφει αυτα?
Nothing happens unless first a dream.... - Carl Sargburg

Λάμπρος Μπουκουβάλας

Δες αν υπάρχει κάποια τέτοια εφαρμογή στα nirsoft utilities. ::)
Λάμπρος Μπουκουβάλας
MSc - MRes

http://blogs.sch.gr/lambrosbouk

Ο Θουκυδίδης  (που τον διαβάζουν οι ξένοι, αλλά όχι εμείς)  έγραφε: «Αταλαίπωρος τοις πολλοίς η ζήτησις της αληθείας, και επί τα ετοίμα μάλλον τρέπονται» (Ι, 20, 3). Οι περισσότεροι δηλαδή αναζητούν αβασάνιστα την αλήθεια και στρέφονται σε ό,τι βρίσκουν έτοιμο. Δεν προβληματίζονται...

markip

Παράθεση από: Λάμπρος Μπουκουβάλας στις 03 Δεκ 2009, 09:47:47 ΠΜ
Δες αν υπάρχει κάποια τέτοια εφαρμογή στα nirsoft utilities. ::)

εψαξα αυτο που μου ειπες  αλλα το site εχει πολλα προγ/τα... ποιο πρεπει να κατεβασω εγω για να κανω αυτο που θελω? καμια αλλη εναλλακτικη υπαρχει?
Nothing happens unless first a dream.... - Carl Sargburg

za√‘ag

«Δεν υπάρχει λόγος να θέλει κανείς έναν υπολογιστή στο σπίτι του»--Ken Olson, πρ. της DEC, 1977
«Τα 640KB RAM επαρκούν για να τρέξει κάθε πρόγραμμα»--Bill Gates
Δείτε κι άλλες ιστορικές ατάκες  εδώ

markip

ευχαριστω για την απαντηση αλλα απ'οτι φαινεται ειναι πολυ δυσκολο αυτο που ζηταω.. Τα windows μαλλον δεν κρατανε αρχειο για τα δεδομενα που αντιγραφηκαν. Αλλωστε εχει περασει αρκετος καιρος απο τοτε που ειχα την υποψια οτι αντιγραφηκαν καποια εγγραφα, οποτε ειναι αδυνατο να καταλαβω αν τελικα καποιος ειχε αντιγραψει τα αρχεια. Τελοσπαντων ευχαριστω για τις απαντησεις κι αν μαθετε τιποτα καινουργιο για το αν μπορω να καταλαβω αν μου αντεγραψαν τα αρχεια απο το φλασακι και ποτε, ενημερωστε...
Nothing happens unless first a dream.... - Carl Sargburg