Νέο βιβλίο - Κριτήρια αξιολόγησης

Ξεκίνησε από P.Tsiotakis, 09 Οκτ 2009, 03:36:08 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

pentsas

Και γω θα προσπαθήσω να είμαι.
Θα δω κάνα δυο ταινίες (σειρές ταινιών) star treck.
Θα αποκωδικοποιήσω την τεχνολογία διακτινισμού (γιατί είμαι καλός σ'αυτά).
Και ...ουπς νά μαι και γώ.

Ά ρε ριμάδα θάλασσα που μοιάζεις της γυναίκας!


Σημ: Είμαι στη Ρόδο και ζηλεύω.

P.Tsiotakis

Παράθεση από: andreas_p στις 19 Νοε 2009, 04:01:17 ΜΜ
Μήπως κάτι ανάλογο στη Θεσσαλονίκη ;

Ωραίο το ταξιδάκι Θεσσαλονίκη ρε Ανδρέα, αλλά με 2 παιδιά που να κουνηθεί κανείς από το σπίτι του;

Neo

poli kalo panagioti.... tha to  aksiopioisoume :)
kali sinexeia
Σταματάκης Μανώλης

Καρκαμάνης Γεώργιος

Παράθεση από: ntzios kostas στις 19 Νοε 2009, 11:38:45 ΠΜ
Αγαπητοί Συνάδελφοι,
Σας περιμένουμε στις 21 Νοεμβρίου ημέρα Σάββατο στη διεύθυνση Ζωοδόχου Πηγής 18, στον πρώτο όροφο του βιβλιοπωλείο Βιβλιορυθμός  των εκδόσεων Σαββάλα ,στις
2:00 με 3:30,  με σκοπό να σας διαθέσουμε δωρεάν το νέο μας βιβλίο Κριτηρίων Αξιολόγησης στην Ανάπτυξη Εφαρμογών. Εκτός των άλλων, στόχος μας είναι η συνάντηση αυτή να αποτελέσει ευκαιρία γνωριμιών και συζητήσεων για το αγαπημένο μας μάθημα.

Με εκτίμηση,
Κώστας, Παναγιώτης

http://kritiriaaepp.blogspot.com/

Θα το ήθελα πολύ να βρισκόμουν εκεί, να τα λέγαμε να γνωριστούμε αλλα όπως λέει και ο Παναγιώτης " Με δυο μικρά παιδιά στο σπίτι πως να μετακινηθείς;"

P.Tsiotakis

έρχονται τόσα συνέδρια στο άμεσο μέλλον, που θα γνωριστούμε σίγουρα ...

Σπύρος Δουκάκης


gthal

Παράθεση από: ntzios kostas στις 19 Νοε 2009, 11:38:45 ΠΜ
Αγαπητοί Συνάδελφοι,
Σας περιμένουμε στις 21 Νοεμβρίου ημέρα Σάββατο στη διεύθυνση Ζωοδόχου Πηγής 18, στον πρώτο όροφο του βιβλιοπωλείο Βιβλιορυθμός  των εκδόσεων Σαββάλα ,στις
2:00 με 3:30,  με σκοπό να σας διαθέσουμε δωρεάν το νέο μας βιβλίο Κριτηρίων Αξιολόγησης στην Ανάπτυξη Εφαρμογών. Εκτός των άλλων, στόχος μας είναι η συνάντηση αυτή να αποτελέσει ευκαιρία γνωριμιών και συζητήσεων για το αγαπημένο μας μάθημα.

Με εκτίμηση,
Κώστας, Παναγιώτης


Υπέροχα! Θα προσπαθήσω να βρεθώ κι εγώ εκεί.
Σε κάθε περίπτωση, καλή σας επιτυχία.
Φιλικά,
Γιώργος Θαλασσινός

Νίκος Αδαμόπουλος

Έχω ήδη το βιβλίο και από όσο πρόλαβα να ξεφυλλίσω είναι πάρα πολύ καλό, με ωραία και πρωτότυπα θέματα. Είμαι σίγουρος ότι θα πάει κι αυτό καλά!!!

Θα ήθελα να έρθω κι εγώ για να μη χάσω αυτή την ευκαιρία γνωριμιών και συζητήσεων... αλλά η απόσταση βλέπετε... Θα έχουμε όμως την ευκαιρία και στο μέλλον...

Καλά να περάσετε λοιπόν και πάντα τέτοια!