Επισκέψεις...

Ξεκίνησε από alkisg, 05 Δεκ 2007, 10:03:10 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Σπύρος Δουκάκης


Sergio

Νάμαστε όλοι καλά, πάντα με ενδιαφέρον για το μάθημα και .. θετική ενέργεια :) :) :)

Αφιερωμενο
Απ τη μια η θητεία μου σε σχολικές αίθουσες: να φλυαρώ - να ελπίζω πως κατι κατάλαβαν - να εξερευνώ - να μαθαίνω. Απ την άλλη, σχεδόν συνομήλικη, η Διδακτική της Πληροφορικής: ερευνά διαδικασίες μάθησης - φλερτάρει με την Ψυχολογία - με καλεί να αφήσω το βλέμμα του Πληροφορικού και να δω με τα μάτια του δασκάλου. Τέκνα των 2, οι απόψεις μου.. (προσαρμοσμένο από τον πρόλογο του βιβλίου "Το μακρόν Φυσική προ του βραχέως διδάσκω" του Ανδρέα Κασσέτα)

Vangelis

Αντε και στο 1.000.000 επισκέψεις

Εδω τα γενέθλια της ΠΕΚΑΠ

http://www.youtube.com/watch?v=M_ivBkXyuzE

poursali

10.000.000 θέλεις να πεις Βαγγέλη... είμαστε ήδη στα 5εκατ. :)
μετρον αριστον
είμαι τζαμπατζής, χρησιμοποιώ λίνουξ

aspd

Είπα να περάσω και εγώ από αυτό το thread που γίνεται γιορτή.
Δοκίμασα και ένα virtual κομμάτι τούρτας!
Πολύτιμο στέκι, ευχαριστώ για τη βοήθεια σε ένα σωρό τεχνικά προβλήματα και για τις απόψεις σε ένα σωρό θέματα που μας ενδιαφέρουν.
Καλή συνέχεια με όρεξη και κέφι για δημιουργία.

Vangelis

Παράθεση από: poursali στις 06 Ιουν 2011, 02:21:05 ΜΜ
10.000.000 θέλεις να πεις Βαγγέλη... είμαστε ήδη στα 5εκατ. :)
Μια και η κυβέρνηση είπε να μας κόψει ότι μπορεί, έκοψα και εγώ ένα μηδενικό!  (είδατε πως δικαιολογώ "επαναστατικά" το λάθος)

Sergio

Έλα τώρα.. δεκάδες-επισκέψεις εννοούσες  ..  >:D
Απ τη μια η θητεία μου σε σχολικές αίθουσες: να φλυαρώ - να ελπίζω πως κατι κατάλαβαν - να εξερευνώ - να μαθαίνω. Απ την άλλη, σχεδόν συνομήλικη, η Διδακτική της Πληροφορικής: ερευνά διαδικασίες μάθησης - φλερτάρει με την Ψυχολογία - με καλεί να αφήσω το βλέμμα του Πληροφορικού και να δω με τα μάτια του δασκάλου. Τέκνα των 2, οι απόψεις μου.. (προσαρμοσμένο από τον πρόλογο του βιβλίου "Το μακρόν Φυσική προ του βραχέως διδάσκω" του Ανδρέα Κασσέτα)

alkisg

Ώπα περάσαμε τα 6.000.000 επισκέψεις (χθες προχθές) και δεν το πήραμε χαμπάρι!
Χρόνια μας πολλά και πάλι, να έχουμε υψηλό ηθικό ακόμα και σε περιόδους κρίσης.
Τελικά κάτι παραπάνω από ένα εκατομμύριο hits το χρόνο έχουμε πια...

Νίκος Αδαμόπουλος

Χρόνια πολλά και ψηλά το κεφάλι!

Keep Growing

Άβυσσος η "ψυχή", του δεξιού (ή και αριστερού) δείκτη του χεριού του ανθρώπου.
Ο Έρωτας (του Εκπ/κου Πληροφορικού) στ' αλώνια της καλδέρας (του υπνωτισμού).

Λάμπρος Μπουκουβάλας

Σε πείσμα των καιρών. το στέκι πετάει!
:)
Λάμπρος Μπουκουβάλας
MSc - MRes

http://blogs.sch.gr/lambrosbouk

Ο Θουκυδίδης  (που τον διαβάζουν οι ξένοι, αλλά όχι εμείς)  έγραφε: «Αταλαίπωρος τοις πολλοίς η ζήτησις της αληθείας, και επί τα ετοίμα μάλλον τρέπονται» (Ι, 20, 3). Οι περισσότεροι δηλαδή αναζητούν αβασάνιστα την αλήθεια και στρέφονται σε ό,τι βρίσκουν έτοιμο. Δεν προβληματίζονται...

dim

Χρόνια πολλά!!!! Δύναμη σε όλους μας!!!!

Κομματάκι τούρτα..... μπορώ να έχω φανταστικέ τροχονόμε :police:!!!!!!!!

Νίκος Αδαμόπουλος

Μόλις περάσαμε τις 10Μ επισκέψεις! Χρόνια πολλά στο Στέκι και να είναι όλοι καλά...!

Λάμπρος Μπουκουβάλας

Αυτά είναι νέα! Χρόνια πολλά στο στέκι, με δύναμη! Εύχομαι κάθε άποψη που διατυπώνεται εδώ να "στέκει".
Λάμπρος Μπουκουβάλας
MSc - MRes

http://blogs.sch.gr/lambrosbouk

Ο Θουκυδίδης  (που τον διαβάζουν οι ξένοι, αλλά όχι εμείς)  έγραφε: «Αταλαίπωρος τοις πολλοίς η ζήτησις της αληθείας, και επί τα ετοίμα μάλλον τρέπονται» (Ι, 20, 3). Οι περισσότεροι δηλαδή αναζητούν αβασάνιστα την αλήθεια και στρέφονται σε ό,τι βρίσκουν έτοιμο. Δεν προβληματίζονται...

alkisg

Χρόνια πολλά στο Στέκι, virtual τούρτα για όλους...  :)