Κατάργηση του ΑΕΠΠ απο πανελλήνιες

Ξεκίνησε από xara_pap, 11 Μαΐου 2010, 02:02:26 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

george79

Είχα κάνει μια συζήτηση με κάποιον παλιότερα και μου είχε πει ότι το μάθημα Ανάπτυξη Εφαρμογών μπήκε για τον εξής λόγο "το μάθημα αυτό διδάσκεται σε όλη την Ευρώπη με ίδια ή παρόμοια μορφή και στην ουσία η Ε.Ε. μας υποχρέωσε να το βάλουμε κι εμείς". Κατά πόσο αληθεύει αυτό δεν γνωρίζω....

Loukritia

Συνάδελφοι, συγγνώμη για την παρέμβαση, αλλά θα πρότεινα ο τίτλος του thread να αποκτήσει ένα ερωτηματικό, για να υπάρχει μια υπόνοια αμφιβολίας και μην ψαρώνουμε οι συνάδελφοι :P
Time is a great teacher, but unfortunately it kills all its pupils ... - Louis Hector Berlioz

Σπύρος Δουκάκης

Συνάδελφοι,

Θα πρότεινα όποιος καταθέτει απόψεις σε καίρια ζητήματα που ενοχλούν, επηρεάζουν, δημιουργούν ανησυχίες να είναι πολλοί προσεκτικοί.

Άνοιξε ένα θέμα με τη φράση "κάτι έχει πάρει το αυτί μου τελευταία..."

Μετά γεμίσαμε με μνμ το θέμα και κατέληξε "το μάθημα αυτό διδάσκεται σε όλη την Ευρώπη με ίδια ή παρόμοια μορφή και στην ουσία η Ε.Ε. μας υποχρέωσε να το βάλουμε κι εμείς".

Συνάδελφοι... :o :o :o :o :o Έχω σοκαριστεί!!

Η άποψή μου είναι εδώ. Περιλαμβάνει και άλλα πράγματα, θα μπορούσαμε να προσθέσουμε και άλλα σήμερα μετά την εμπειρία μας από την ημερίδα και το συνέδριο της ΕΤΠΕ... αλλά μέχρι εδώ.

https://alkisg.mysch.gr/steki/index.php?topic=2424.msg19889#msg19889

Νομίζω σωστά το θέμα έγινε ανέκδοτο

Παράθεση από: Vangelis στις 15 Μαΐου 2010, 06:42:33 ΜΜ
Κάτι πήρε το αυτί μου ότι με την είσοδο της πληροφορικής σε όλα τα μαθήματα οι καθηγητές πληροφρικής θα μπορούν να διδάξουν όποιο μάθημα θέλουν!!!! έτσι θα παταργηθούν ολες οι άλλες ειδικότητες για λόγους οικονομίας!!!.

Καρκαμάνης Γεώργιος

Συμφωνώ με τον Σπύρο, πρέπει να σταματήσουμε να διατυπώνουμε προτάσεις που δεν είναι τεκμηριωμένες χωρίς έγγραφα και χωρίς κανένα αποδεικτικό στοιχείο.

Περισσότερο κακό κάνουμε παρά καλό.

nikoujohn

αληθεύει τελικά αυτό ; μπορεί κάποιος να μου απαντήσει στα σίγουρα;