KAI EGW EYXARISTW!

Ξεκίνησε από clevercitizen, 22 Ιουν 2007, 11:14:43 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

clevercitizen

Θα ήθελα κ εγώ να ευχαρητήσω όλους εσάς τους καθηγητές που με βοηθήσατε φέτος....
Εμένα ο 1ος βαθμολογητής μου έβαλε 96 κ ο 2ος 98. ΜΟ 19,4. Μαλλον στο 3ο θέμα αν έχασα τπτ για τα άλλα δν νομίζω.Α και 1 κουφό. ΑΟΔΕ ο 1ος μ έβαλε 70, ο 2ος 84 κ ο 3ος 71...Τι να πώ ευχαριστώ τον 2ο βαθμολογητή γτ αν δν μου είχε τόσο υψηλό βαθμό δέ νομίζω να είχα ελπίδες.  Με τα μόρια που έγβαλα είμαι 130 μόρια πάνω από την περσυνή βάση της σχολής Μηχ/Μηχ Υπολ/Πληροφ Συστημάτων Αιγαίου και η οποία δέ νομίζω να ανέβει, μιας κ είναι επαρχία και τα 4-5 τελευταία πέφτει συνέχεια... Ελπίζω τον Αύγουστο να ξέρω ότι θα είμαι συνάδελφός σας ;).Και πάλι ΕΥΧΑΡΙΣΩ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ΘΕΛΩ
                ΑΛΛΑΓΗ
                ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ
                ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ

Sergio

Καλές σπουδές λεβέντες (και λεβέντισσες) ;)
Απ τη μια η θητεία μου σε σχολικές αίθουσες: να φλυαρώ - να ελπίζω πως κατι κατάλαβαν - να εξερευνώ - να μαθαίνω. Απ την άλλη, σχεδόν συνομήλικη, η Διδακτική της Πληροφορικής: ερευνά διαδικασίες μάθησης - φλερτάρει με την Ψυχολογία - με καλεί να αφήσω το βλέμμα του Πληροφορικού και να δω με τα μάτια του δασκάλου. Τέκνα των 2, οι απόψεις μου.. (προσαρμοσμένο από τον πρόλογο του βιβλίου "Το μακρόν Φυσική προ του βραχέως διδάσκω" του Ανδρέα Κασσέτα)