Αποτελέσματα ΕΠΑΛ

Ξεκίνησε από Καρκαμάνης Γεώργιος, 02 Ιουλ 2010, 12:54:26 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Καρκαμάνης Γεώργιος

Μήπως γνωρίζει κάποιος πότε θα ανακοινωθούν οι βαθμοί των πανελληνίων εξετάσεων για τους μαθητές των ΕΠΑΛ;

amichail

Μέχρι 12 Ιουλίου τα μαθήματα γενικής παιδείας ομάδας Α και ειδικότητας ομάδας Α και Β.
Σήμερα μαζί με του Γενικού ανακοινώθηκαν τα γενικής παιδείας και επιλογής ομάδας Β (που αφορούν ελάχιστους πλην ηρωικούς μαθητές έτσι και αλλιώς).
Για μένα θα πω μόνο ότι είμαι ο τύπος του δασκάλου που αν κάνω ένα μάθημα για 50η φορά θα αλλάξω για 52η φορά τις σημειώσεις μου

arbasiak

Μεθαύριο Σάββατο 10 Ιουλίου. Καλά αποτελέσματα σε όλα τα παιδιά ενός κατώτερου θεού των ΕΠΑΛ.

hliasant

10 ή 15 Ιουλίου;
Νομίζω στις 15 θα ανακοινωθούν στα σχολεία.

Καλή μας επιτυχία!!!

Καρκαμάνης Γεώργιος

Σαββατιάτικα μου φαίνεται λίγο παράξενο να ανακοινωθούν.

Τέλος πάντων, κάνουμε υπομονή και καλά αποτελέσματα.

hliasant

Παράθεση
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Από το γραφείο του υφυπουργού Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων κ. Ιωάννη Πανάρετου, ανακοινώνεται ότι, το Σάββατο 10 Ιουλίου 2010, μετά τις 11 πμ. θα αναρτηθούν στα ΕΠΑΛ όλης της χώρας οι ονομαστικές  καταστάσεις των μαθητών που συμμετείχαν στις πανελλαδικές εξετάσεις  ΕΠΑΛ.
Οι υποψήφιοι θα μπορούν, από τη Δευτέρα 12 Ιουλίου 2010, μετά τις 12 μ. να πληροφορούνται τη βαθμολογία τους και από την ιστοσελίδα του Υπουργείου Παιδείας Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων (www.minedu.gov.gr/ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ/ΕΠΑΛ), πληκτρολογώντας τον οκταψήφιο κωδικό τους αριθμό και τα τέσσερα αρχικά των ονομαστικών τους στοιχείων (Επώνυμο-Όνομα-Πατρώνυμο-Μητρώνυμο) με κεφαλαίους Ελληνικούς χαρακτήρες.


Πηγή: http://www.minedu.gov.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=922:-9710&catid=82:anakoinwseiseksetasewn&Itemid=786&lang=el

Καρκαμάνης Γεώργιος

Εγινε και αυτό. Σαββατοκύριακο αποτελέσματα.