διαφημιση facebook

Ξεκίνησε από karolos, 15 Απρ 2010, 03:48:01 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

karolos

εχω φτιαξει μια σελιδα στο facebook και μια μερα πηγα στην σελιδα μου και πανω δεξια εγραφε αποκτηστε περισσοτερους θαυμαστες.Αποκτήστε περισσότερους θαυμαστές για τη Σελίδα σας με τις Διαφημίσεις Facebook! Προεπισκόπηση παρακάτω. πηγα κατω να δω τι επρεπε να κανω και εφτασα σε ενα σημειο που ελεγε  Εκστρατείες και τιμολόγηση πηγα να συμπηρωσω οτι ελεγε αλλα καπου εγραφε:Ημερήσιος προϋπολογισμόςΠοιο είναι το μέγιστο ποσό που θέλετε να ξοδεύετε ανά ημέρα; (ελάχιστο 1,00  EUR)Μέγιστη προσφορά
Δεν θα πληρώνετε ποτέ πάνω από το μέγιστο ποσό προσφοράς σας, αλλά μπορεί να πληρώσετε λιγότερο. Όσο υψηλότερο είναι το ποσό προσφοράς, τόσο περισσότερες πιθανότητες υπάρχουν να προβληθεί η διαφήμισή σας. Όλα τα ποσά είναι σε EUR (€)  και λιγο πιο κατω ελεγε καιΠληρωμή ανά Κλικ (CPC)
Μέγιστη προσφορά (EUR).Πόσο προτίθεστε να πληρώνετε ανά κλικ; (ελάχιστο 0,01 EUR)
Προτεινόμενη προσφορά: 0,13 - 0,22 EUR  και στο τελος ανασκοπηση διαφημισης.αν παταγα ανασκοπιση διαφιμησης θα πληρωνα και κατι?για εξηγηστε μου αν ξερετε.αν εχετε facebook γινετε μελος στην σελιδα μου :   http://www.facebook.com/pages/can-i-gather-5000000-people-who-hate-to-wake-up/113212182033110?ref=sgm