ΘΕΜΑΤΑ-ΛΥΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2010

Ξεκίνησε από iliasthes, 03 Ιουν 2010, 10:25:13 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

iliasthes


Καρκαμάνης Γεώργιος

 Η βαθμολόγηση των γραπτών έχει αρχίσει;

Γιάννης Αναγνωστάκης

Παράθεση από: iliasthes στις 05 Ιουν 2010, 10:02:22 ΜΜ
Το μάθημα είναι ακόμα στην αρχή του και είναι ευάλωτο στις παιδικές ασθένειες, τις οποίες τις πληρώνουν οι μαθητές. Προσωπικά θα στείλω τις επόμενες μέρες στο σύμβουλο της περιοχής μου ένα κείμενο με παρατηρήσεις και προβληματισμούς σε σχέση με το μάθημα με σημαντικότερο προβληματισμό αυτόν του σχολικού εγχειριδίου.

Εγώ δεν είμαι στο δημόσιο, οπότε δεν μπορώ να στείλω κάτι στον σχολικό σύμβουλο...Θα πρότεινα,  πριν τις στείλεις, να τις δημοσιεύσεις στο forum και όλοι οι ενδιαφερόμενοι να υποβάλλουν πρόσθετα σχόλια-παρατηρήσεις κτλ..Έτσι νομίζω θα συγκεντρώσουμε ακόμη καλύτερη πληροφορία


Καρκαμάνης Γεώργιος

Παράθεση από: janag79 στις 08 Ιουν 2010, 01:35:29 ΜΜ
Εγώ δεν είμαι στο δημόσιο, οπότε δεν μπορώ να στείλω κάτι στον σχολικό σύμβουλο...Θα πρότεινα,  πριν τις στείλεις, να τις δημοσιεύσεις στο forum και όλοι οι ενδιαφερόμενοι να υποβάλλουν πρόσθετα σχόλια-παρατηρήσεις κτλ..Έτσι νομίζω θα συγκεντρώσουμε ακόμη καλύτερη πληροφορία


Σωστά. Καλύτερα να γίνει μια ομαδική δουλειά η οποία θα είναι και ποιο συντονισμένη παρά ατομικές ενέργειες


alexandros2010

τώρα που βγήκαν τα αποτελέσματα πώς τα πήγατε στο μάθημα αυτο?  πόσα μόρια σας  έβαλαν οι εξεταστές?