Πόσοι βαθμοί πρέπει να κοπούν;

Ξεκίνησε από gpapargi, 10 Ιαν 2008, 09:48:02 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Sun

#45
Ευχαριστω πολυ για την ευχη!

Συμφωνουμε οτι δεν εχεις τιποτα να μου εξηγησεις!Και συμφωνουμε οτι δεν ειναι κακο να μην καταλαβαινουμε καποια πραγματα!Να κανω μια σουμα?Η επιστημη δεν πρεπει να θυσιαζεται στον βωμο των πανελληνιων.Ουτε βεβαια να παμε στο αλλο ακρο!Συμφωνεις η διαφωνεις?

Δυστυχως δεν εχω πολυ χρονο να διαβασω και να καταλαβω,τι λεει ο ποιητης?Εχω και διαβασμα!
Δεν νομιζω πως ημουν αγενης σε καμια περιπτωση.Τοποθετησα την θεση μου απο το πρωτο post.Το θεμα ομως δεν ειμαι ουτε εγω ουτε οι τροποι μου.

ΠαράθεσηΌλοι οι συνομιλητές στο φόρουμ αυτό είμαστε ισότιμοι και όλες οι απόψεις πρέπει να είναι σεβαστές εφόσον εκφράζονται με κόσμιο τρόπο και σεβασμό στους άλλους συνομιλητές. Καλό να έχουμε επιχειρήματα για τη δική μας άποψη και όχι να χρησιμοποιούμε σαν άλλοθι την εμπειρία μας για να πείσουμε τους μαθητές μας ότι έχουμε δίκιο

Για να κλεισω επειδη εχουμε βγει απο το θεμα του topic οταν θελεις να  βοηθησεις η να εκφρασεις μια αποψη καλο θα ηταν να  εξηγεις ουσιαστικα.

Παντα φιλικα..
Sincerely...

tpant

Τίποτα και σε κανέναν. Οι δύο αλγόριθμοι εμφανίζουν σωστά αποτελέσματα και φαίνεται ότι αυτοί που τους έχουν φτιάξει έχουν κατανοήσει πλήρως τις διαδικασίες.