ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ

Ξεκίνησε από greecechris, 02 Ιουν 2007, 11:15:03 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

dimitrios67

καλε μου φιλε εχεις αρκετα δικια σε αυτα που λες!
Να λαβουμε δε υπ οψιν οτι ολες οι εξετασεις με "αξιώσεις" ειναι multiple choice.
P.x. Microsoft Certification, CCNA Certification, MeNSA IQ test, ECDL, JAVA certification akomh kai to GRMAT subject.....
Απλα, πρεπει να θεματα να βγαίνουν με πολύ προσοχή και να υπάρχει (οπωσδήποτε) και αρνητική βαθμολόγηση.
Τωρα για τον ΑΕΠΠ. Προφανώς δεν ειναι Προγραμματισμός!
Κοιταξτε, παιδιά: αυτο εχουμε απο το Υπουργείο, αυτο διδάσκουμε.....εαν διδάσκαμε σε δικό μας μαθημα τοτε μπορει να καναμε ό,τι θελουμε.
Οσο για σενα φιλε GREEceCrhis, εισαι πολύστροφο μυαλό, αλλα σου διέφυγε(πιστευω) η κατανόηση της εκφώνησης (που ειναι η απλούστερη και ΦΥΣΙΚΟΤΕΡΗ εκσοχη της εκφωνησης. Μην ξεχνας οτι εξεταζεστε και στην κατανόηση του θεματος και οχι μονο στον τροπο λύσης....) . Βεβαια στον πραγματικό κοσμο, οταν θα φτιάξεις ενα πρόγραμμα, θα βαθμολογηθεις μετα από δοκιμές, και ετσι δεν θα υπάρχει τετοιο πρόβλημα παρανόησης.....
Σου ευχομαι καλα αποτελέσματα και καλή πρόοδο (την οποία ειμαι σιγουρος οτι θα εχεις , όπου και να περάσεις....)

greecechris

giati an poune oti pairnei kai diabase mesa tote as exoume mono diadikasies :D

kLee

Όταν βρω λίγο χρόνο το βράδυ θα απαντήσω αναλυτικότερα επί του θέματος (του topic)...
Ανδροκλής Πολυμένης

Πληροφορικός

greecechris

Παράθεση από: dimitrios67 στις 03 Ιουν 2007, 07:28:52 ΜΜ
καλε μου φιλε εχεις αρκετα δικια σε αυτα που λες!
Να λαβουμε δε υπ οψιν οτι ολες οι εξετασεις με "αξιώσεις" ειναι multiple choice.
P.x. Microsoft Certification, CCNA Certification, MeNSA IQ test, ECDL, JAVA certification akomh kai to GRMAT subject.....
Απλα, πρεπει να θεματα να βγαίνουν με πολύ προσοχή και να υπάρχει (οπωσδήποτε) και αρνητική βαθμολόγηση.
Τωρα για τον ΑΕΠΠ. Προφανώς δεν ειναι Προγραμματισμός!
Κοιταξτε, παιδιά: αυτο εχουμε απο το Υπουργείο, αυτο διδάσκουμε.....εαν διδάσκαμε σε δικό μας μαθημα τοτε μπορει να καναμε ό,τι θελουμε.
Οσο για σενα φιλε GREEceCrhis, εισαι πολύστροφο μυαλό, αλλα σου διέφυγε(πιστευω) η κατανόηση της εκφώνησης (που ειναι η απλούστερη και ΦΥΣΙΚΟΤΕΡΗ εκσοχη της εκφωνησης. Μην ξεχνας οτι εξεταζεστε και στην κατανόηση του θεματος και οχι μονο στον τροπο λύσης....) . Βεβαια στον πραγματικό κοσμο, οταν θα φτιάξεις ενα πρόγραμμα, θα βαθμολογηθεις μετα από δοκιμές, και ετσι δεν θα υπάρχει τετοιο πρόβλημα παρανόησης.....
Σου ευχομαι καλα αποτελέσματα και καλή πρόοδο (την οποία ειμαι σιγουρος οτι θα εχεις , όπου και να περάσεις....)

apo tin arxi proseksa ekeino to shmeio giati lew panelladikes einai..mia ponhria tha tin exoun :D ...e to elusa kanonika kai stis 11:50 lew mpa...apokluetai na einai toso eukolo...ekeini einai i ponhria tou kai trabiksa ena X kai to elusa alliws..diladi to b na mhn ekteleitai an to g paei sto diaforetika ;)


oso gia tin arnitiki bathmologisi swsto einai..den mporei o kathenas na grafei oti thelei kai o bathmologitis :police: na psaxnei ta swsta anamesa se saxlamares kai na bazei arista!  8) 8) 8) 8) ;D ;D ;D