Πληρωθήκατε το VBI-Βαθμολόγηση ???

Ξεκίνησε από sarakiniotis, 17 Νοε 2010, 05:19:07 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

sarakiniotis

Υπάρχει συνάδελφος που να έχει πληρωθεί τη συμμετοχή του στο VBI η στα βαθμολογικά κέντρα? και αν ναι σε ποια Βθμια ανήκει?

Laertis

Ανατολική Θεσσαλονίκη το VBI πληρώθηκε αρχές Σεπτέμβρη και τα βαθμολογικά τον Αύγουστο.
Αν δεν τα έχετε πάρει ακόμα σημαίνει ότι υπήρξε πρόβλημα/καθυστέρηση με την υποβολή των αντίστοιχων καταστάσεων και των δικαιολογητικών.
Νικολακάκης Γιώργος
Μηχανικός Η/Υ Συστημάτων
Καθηγητής Πληροφορικής
http://users.sch.gr/gnikola

geokra

Βαθμολογικά τον Αύγουστο; είσαι σίγουρος;
Αθήνα η υποβολή των δικαιολογητικών ξεκίνησε αρχές Νοέμβρη, μόλις εγκρίθηκε η αντίστοιχη πίστωση από τα υπουργεία (οικονομικών και υπεπθ).

dtsilog

Με την ευκαιρία, πληρώθηκε κανένας από Πανελλήνιες ΕΠΑ.Λ. επιτροπή-V.B.I ; Γιατί εμείς γιοκ!
Πολύ νωρίς είδες τα Όχι να γίνονται Ίσως... ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ και ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ έννοιες που ΧΑΘΗΚΑΝ! (*ΔΕΝ)

Laertis

Παράθεση από: geokra στις 17 Νοε 2010, 06:55:11 ΜΜ
Βαθμολογικά τον Αύγουστο; είσαι σίγουρος;
Αθήνα η υποβολή των δικαιολογητικών ξεκίνησε αρχές Νοέμβρη, μόλις εγκρίθηκε η αντίστοιχη πίστωση από τα υπουργεία (οικονομικών και υπεπθ).

Είμαι σίγουρος συνάδελφε γιατί εδώ και μήνες αυτά τα λεφτά αποτελούν παρελθόν. :)
Αν θυμάσαι η αποχή απο τη βαθμολόγηση είχε και αυτό σαν αίτημα, την άμεση καταβολή των αμοιβών των βαθμολογητών ...
Αυτά που δεν έχουν πληρωθεί είναι τα σαββατοκύριακα και η μη χρήση άδειας.
Νικολακάκης Γιώργος
Μηχανικός Η/Υ Συστημάτων
Καθηγητής Πληροφορικής
http://users.sch.gr/gnikola

pthomop

Εμεις Γ΄Αθηνας πληρωθηκαμε για το Βαθμολογικο την περασμενη εβδομαδα. Για τη λυκειακη επιτροπη στο σχολειο μου αναμενουμε στο ακουστικο μας. Κατα τα αλλα τα κονδυλια ειχαν εξασφαλιστει απο τον Ιουνιο. Μπραβο τους.

gkot

Εμείς από τη Γ' Αθήνας και το 35ο βαθμολογικό, πήραμε τα χρήματα από τις βαθμολογήσεις κ τα χρήματα από την επιτροπή των Πανελλαδικών, την προηγούμενη εβδομάδα.

geokra

Παράθεση από: Laertis στις 18 Νοε 2010, 03:34:09 ΜΜ
Είμαι σίγουρος συνάδελφε γιατί εδώ και μήνες αυτά τα λεφτά αποτελούν παρελθόν. :)
Αν θυμάσαι η αποχή απο τη βαθμολόγηση είχε και αυτό σαν αίτημα, την άμεση καταβολή των αμοιβών των βαθμολογητών ...
Αυτά που δεν έχουν πληρωθεί είναι τα σαββατοκύριακα και η μη χρήση άδειας.
Οι πιστώσεις τελικά δεν εγκρίνονται την ίδια περίοδο για όλες τις Διευθύνσεις, οπότε άλλοι τα πήραν και άλλοι αναμένουν ακόμα νομίζω...


alpapanto

στα γιαννενα πληρωθήκαμε  για επιτροπες πανελληνιων -vbi και για βαθμολογικα κάπου στο τέλος καλοκαιριού, αντε αρχές σεπτεμβρη...

xkait

στη Λάρισα μόλις σήμερα πήρα τα 253 στα χερια μου..