XRONIA POLLA!!!!!!!

Ξεκίνησε από elsa, 14 Οκτ 2006, 03:21:17 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

elsa

SMR STS 14/10 exei genethlia o agaphtos sas sunadelfos k kathigitis m kurios GIWRGOS PAPARGURIS! ! !o opoios mas eixe dwsei kapote tn dieuthinsi aftu t forum...etc eipa k egw n t euxithw mesa apo edw n t xiliostisei,na xairetai tn oikogeneia t k n ine panta toso euthimos k dhmiurgikos opws twra!!! ;D

alkisg

Μπράβο βρε Έλσα! Πάω στοίχημα ότι μόλις το διαβάσει ο Γιώργος θα ... πάρει κουράγιο να συνεχίσει την καλή του δουλειά!!! :-D

Χρόνια πολλά Γιώργο, να σε χαίρεται η οικογένειά σου και πάντα άξιος!!!

Sergio

όταν έχεις τέτοιους μαθητές.... ΝΑ ΤΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ... η αγάπη των μαθητών για τους καλούς δασκάλους ... Γιώργο "ζηλεύουμε"...

να είσαι καλά, χιλιόχρονος και δημιουργικός.  Υγεία και ευτυχία σε εσένα και την οικογένειά σου.  Να σε χαίρονται οι δικοί σου και οι μαθητές σου
Απ τη μια η θητεία μου σε σχολικές αίθουσες: να φλυαρώ - να ελπίζω πως κατι κατάλαβαν - να εξερευνώ - να μαθαίνω. Απ την άλλη, σχεδόν συνομήλικη, η Διδακτική της Πληροφορικής: ερευνά διαδικασίες μάθησης - φλερτάρει με την Ψυχολογία - με καλεί να αφήσω το βλέμμα του Πληροφορικού και να δω με τα μάτια του δασκάλου. Τέκνα των 2, οι απόψεις μου.. (προσαρμοσμένο από τον πρόλογο του βιβλίου "Το μακρόν Φυσική προ του βραχέως διδάσκω" του Ανδρέα Κασσέτα)

gpapargi

Αρκετές ευχές έλαβα αυτές τις μέρες. Αυτή όμως με άγγιξε περισσότερο από όλες. Ευχαριστώ Έλσα. Σου εύχομαι και εγώ το καλύτερο για τις εξετάσεις και τη ζωή γενικότερα.

Σας ευχαριστώ πολύ κι εσάς παιδιά.

Γ