ΟΕΦΕ Α' φάση

Ξεκίνησε από epsilonXi, 03 Ιαν 2023, 06:30:00 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

akalest0s

Παρατηρώντας το γενικότερο (αυξημένο) ενδιαφέρον...
Θέματα ΟΕΦΕ = "με κράζεις, με θαυμάζεις"  :angel:
"Abstraction is not the first stage, but the last stage, in a mathematical development." MK
"I don't want to write about a high level thing, unless I fully understand about a low level thing" DK

semaphore

Καλησπέρα σε όλους,
υπάρχει η δυνατότητα να μου στείλει κάποιος τα θέματα Α και Β φάσης στο παρακάτω email;

aeppsta@gmail.com

Ευχαριστώ πολύ.


aagiop

Καλημέρα σε όλους, θα μπορούσε κάποιος να στείλει τα θέματα α και β φάσης στο aagiop@gmail.com;
Ευχαριστώ

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ

Καλησπέρα

Θα μπορούσαμε να έχουμε τα θέματα ΟΕΦΕ Α Φάση??

Ευχαριστώ!!!

isle

Καλησπέρα σε όλους,
εχει κανείς τις λύσεις για  τα θέματα Β φάσης ;
Αν ναι το email είναι ; isidorosl@hotmail.com
Ευχαριστώ !

progrontop

#50
Καλημέρα σε όλους! Θα μπορούσατε και μένα να μου στείλετε θέματα και απαντήσεις οεφε Α και Β φάσης αν επιτρέπεται?
anastas5vas@gmail.com
Ευχαριστώ!!

ansimeon

Καλημέρα σε όλους, θα μπορούσε κάποιος να στείλει τα θέματα α και β φάσης στο ansimeon@gmail.com;
Σας ευχαριστώ πολύ!

Akis73

Καλημέρα! θα μπορούσε κάποιος να στείλει και σε εμένα τα θέματα α και β φάσης στο kgtheo50@gmail.com ;
Ευχαριστώ πολύ!

turn_on

Καλησπέρα σε όλους, 

θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει τα θέματα α και β φάσης 2023 στο elenmanou7@gmail.com

Eυχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

parsenopoulou

Καλησπέρα. Να ρωτήσω γιατί πρέπει στη μετατροπή στο θέμα Β1 γ ερώτημα να μπει η Αρχη_ επανάληψης μέσα σε αν; Η ΟΣΟ εκτελείται οπωσδήποτε μια φορά αρα είναι ισοδύναμα κ χωρίς αν. Αναφέρομαι στη φάση Α.

andreas_p

Παράθεση από: parsenopoulou στις 20 Μαΐου 2023, 03:57:50 ΜΜΚαλησπέρα. Να ρωτήσω γιατί πρέπει στη μετατροπή στο θέμα Β1 γ ερώτημα να μπει η Αρχη_ επανάληψης μέσα σε αν; Η ΟΣΟ εκτελείται οπωσδήποτε μια φορά αρα είναι ισοδύναμα κ χωρίς αν. Αναφέρομαι στη φάση Α.
Στην ΟΣΟ, αν στον πρώτο έλεγχο η συνθήκη είναι Αληθής , δεν χρειάζεται η Αν .

parsenopoulou

Αυτό πιστεύω  και εγώ.  Το θεωρώ απλή μετατροπή γιατί εκτελείται η ΟΣΟ οπωσδήποτε μια φορά. Είδα τις λύσεις του ΟΕΦΕ και λίγο προβληματίστηκα να πω την αλήθεια. Πάντως ευχαριστώ για την απάντηση. 

consof

Καλημέρα σε όλους, θα μπορούσε κάποιος να στείλει τα θέματα α και β φάσης στο konstantinos.sofianos@gmail.com;
Ευχαριστώ

tanius76

Παράθεση από: consof στις 22 Μαΐου 2023, 07:36:57 ΜΜΚαλημέρα σε όλους, θα μπορούσε κάποιος να στείλει τα θέματα α και β φάσης στο konstantinos.sofianos@gmail.com;
Ευχαριστώ
στείλτε τα και σε εμένα 
tanius76

gnikolaidis

Καλησπέρα αν μπορεί κάποιος να στείλει τα θέματα με τις απαντήσεις της Β φάσης Οεφε στο email : gpnikolaidis@gmail.com.

Ευχαριστώ πολύ.