Γενικό Λύκειο > Γ΄ Λυκείου

Τέλος μαθημάτων για την Γ λυκείου - Φροντιστήρια;

(1/4) > >>

ManiacGr:
Καλησπέρα κύριοι συνάδελφοι.
Αν μπορείτε κάποιοι συνάδελφοι που εργάζονται στον ιδιωτικό τομέα να μου απαντήσουν εδώ...
Τι θα κάνει το φροντιστήριό σας από τις 2 του μήνα; Θα μείνει στα δια ζώσης μαθήματα με όλους τους κινδύνους ή θα πάει σε τηλεεκπαίδευση πάλι με όλα τα προβλήματα;
Ρωτάω γιατί προσπαθούμε να πάρουμε μια απόφαση εδώ και είναι μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα. Δε θέλω να συνεχίσω δια ζώσης γιατί φοβάμαι μην γίνει καμιά στραβή και χάσουν οι μαθητές μου τις πανελλήνιες, αλλά παίζει να είμαι ο μοναδικός που θέλει να το γυρίσει σε online αυτή τη στιγμή.
Ευχαριστώ προκαταβολικά για την όποια βοήθεια και τις απόψεις σας!

mikezante:
Καλημέρα!

Έχοντας εικόνα από 5 φροντιστήρια, όλοι συνεχίζουν κανονικά. Δεν υπήρξε ποτέ συζήτηση για τηλεκπαίδευση.

petrosp13:
Στην Θεσσαλονίκη θα έλεγα ότι οι περισσότεροι κινούνται προς τηλεκπαίδευση μετά την Τετάρτη

Αποστολάτος Άκης:
καλημερα και καλη εβδομαδα. Απο δική μου εικόνα 2 από τα 4 που δουλεύω ξεκινουν τηλεκπαιδευση απο αυριο... (δυτικη Αθήνα)

ManiacGr:
Ευχαριστώ πολύ για τις γρήγορες απαντήσεις!! Βλέπω όλοι πάμε όπως μας πάει το ρέμα!! Ακόμη διχασμένος είμαι!! Ελπίζω από μεθαύριο να έχω καταλήξει στη σωστή απόφαση. Δύσκολο μπαλάκι μας πέταξαν από το υπουργείο. Κουράγιο σε όσους έχουν γίνει μπαλάκι από τηλεκπαίδευση σε δια ζώσης και πάλι πίσω!! Καλή τελική ευθεία σε όλους.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση