Γενικό Λύκειο > Γ΄ Λυκείου

ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΦ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΥΛΗΣ

(1/5) > >>

Λαμπράκης Μανώλης:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΑΝΕΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΕΣ ΛΥΣΕΙΣ   ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΟΡΦΗ WORD, ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΕΙ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ

ΥΓ1--> ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΞΑΝΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟ ΚΑΡΑΜΑΟΥΝΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ

ΥΓ2--> ΣΤΟ ΘΕΛΑ Α4 ΜΕ ΤΗΝ ΟΥΡΑ, ΕΓΩ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ, ΑΣ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΠΑΛΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ, ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙ    :angel: >:D :D

ΥΓ3--> ΟΛΕΣ ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΙΑ ΕΥΚΟΛΙΑ, ΣΤΟ Β1 ΠΧ ΕΧΩ ΜΕ ΠΕΖΑ ΣΤΗΝ ΕΚΦΩΝΗΣΗ, ΑΣ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙ ΕΔΩ ΤΗ ΓΝΩΣΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ     :angel: >:D :D

ΥΓ4--> ΣΤΗ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ Γ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ "ΧΑΝΕΙ" ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ

ΑΝ ΜΠΛΕ=10 ΤΟΤΕ
        ΓΡΑΨΕ ‘ΝΙΚΗ ΟΙ ΜΠΛΕ’
        ΓΡΑΜΜΗ<--2     ! ΑΝΤΙ 1
    ΑΛΛΙΩΣ
        ΓΡΑΨΕ ‘ΝΙΚΗ ΟΙ ΚΟΚΚΙΝΟΙ’
        ΓΡΑΜΜΗ<--1  ! ΑΝΤΙ 2
    ΤΕΛΟΣ_ΑΝ

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

George Eco:
Καλημέρα!
Καλό είναι, αναγνωρίζω Β2 και Γ ;)
έχω μόνο μία ένσταση.
Διαφωνώ με το Α4 και νομίζω υπάρχει thread που συζητάμε το γιατί.
Σε ουρά υπάρχει ουρά. Ο πίνακας πρέπει να είναι encapsulated. Δεν έχουμε random access στην ουρά. FIFO έχουμε.
Οπότε μάλλον δε μου αρέσει πολύ ως θέμα στα πλαίσια του μαθήματος, αλλίως κατά τα άλλα, ωραία δουλειά Μανώλη.

ΥΓ2: Υο ΥΓ2 το διάβασα εκ των υστέρων  :D
ΥΓ3: Σε αλγορίθμους ψευδογλώσσας, ό,τι θες βάζεις, πεζά κεφαλαία. Δεν είπες ΠΟΥΘΕΝΑ σε ΓΛΩΣΣΑ οπότε, είσαι super και τα Γ, Δ θέματα νομίζω είσαι οκ. Το Δ είναι δικό σου;

Λαμπράκης Μανώλης:
ΓΙΑ ΤΟ Α4 ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΑ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΞΑΝΑ Η ΙΔΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ ΥΓ2 ... ΧΕΧΕΧΕ  :angel: >:D ... Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΣ ΚΑΝΕΙ Ο,ΤΙ ΘΕΩΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

George Eco:
Το Δ είναι δικό σου;  :)

Λαμπράκης Μανώλης:

--- Παράθεση από: George Eco στις 22 Απρ 2021, 01:43:48 μμ ---Το Δ είναι δικό σου;  :)

--- Τέλος παράθεσης ---

???

ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ "ΔΙΚΑ ΜΟΥ" ΕΙΝΑΙ, ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΟΝ ΤΡΟΧΟ ΠΡΟΦΑΝΩΣ (ΠΧ ΘΕΜΑ Β, ΘΕΩΡΙΑ, ΣΛ ΚΤΛ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ, ΕΓΩ ΔΙΑΛΕΞΑ ΤΗ ΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΩ) , ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΙΔΕΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ  ... Γ ΚΑΙ Δ ΕΙΝΑΙ ΞΑΝΑ ΙΔΕΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ .. ΓΙΑΤΙ ??

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση