ΓΕΛ: Η επόμενη μέρα

Ξεκίνησε από Γιάννης Αναγνωστάκης, 11 Σεπ 2013, 12:34:22 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Eri

Τι εγινε; Παναγιωτη Τσιωτακη ολο το στεκι κρεμεται απο τα χειλη σου!! Ή μαλλον απο το πληκτρολογιο σου... :laugh:
Αν δεν ειναι ανακοινωσιμο εδω στειλτε μαιλ... Ενημερωστε παντως!!

tropheus

Δεν έχουμε την απάιτηση να βγει ο Λοβέρδος αύριο το πρωϊ και να πει αυτά που θέλουμε να ακούσουμε. Είναι πάντως θετικό ότι καταφέραμε ως κλάδος να μιλήσουμε σε υπουργό παιδείας μετά από πόσο καιρό.

Να λοιπόν που κάποιοι κινούνται χωρίς εμείς να το γνωρίζουμε και δεν είναι όλοι παραλία (ευτυχώς)...

Αναμένουμε τα αποτελέσματα...

Spyridon

Παράθεση από: tropheus στις 08 Αυγ 2014, 04:01:51 ΜΜ
Δεν έχουμε την απάιτηση να βγει ο Λοβέρδος αύριο το πρωϊ και να πει αυτά που θέλουμε να ακούσουμε. Είναι πάντως θετικό ότι καταφέραμε ως κλάδος να μιλήσουμε σε υπουργό παιδείας μετά από πόσο καιρό.

Να λοιπόν που κάποιοι κινούνται χωρίς εμείς να το γνωρίζουμε και δεν είναι όλοι παραλία (ευτυχώς)...

Αναμένουμε τα αποτελέσματα...

Όχι, αλλά το θέμα είναι αν τουλάχιστον κατάλαβε τα σωστά, δίκαια και λογικά επιχειρήματα μας περί ύπαρξης πανελλαδικώς εξεταζόμενου μαθήματος.

NiColas1957

Ευτυχώς που έχει ο Λοβέρδος FB και μάθαμε για την συνάντηση.
Τώρα άντε πάλι στο περίμενε (και το σπασμένο τηλέφωνο) για να μάθουμε τη έγινε.
Την ατυχία μου!


Spyridon

Όποιος γνωρίζει ας στείλει κάνα pm

che

Παράθεση από: Spyridon στις 08 Αυγ 2014, 04:07:21 ΜΜ
Όχι, αλλά το θέμα είναι αν τουλάχιστον κατάλαβε τα σωστά, δίκαια και λογικά επιχειρήματα μας περί ύπαρξης πανελλαδικώς εξεταζόμενου μαθήματος.

Είναι βέβαιο ότι του τέθηκε το θέμα ;

petrosp13

Δεν χρειάζεται να το συζητάμε το θέμα
Κάποιοι θα θορυβήθηκαν ήδη
Παπαδόπουλος Πέτρος
Καθηγητής Πληροφορικής

che

Παράθεση από: petrosp13 στις 08 Αυγ 2014, 05:01:30 ΜΜ
Δεν χρειάζεται να το συζητάμε το θέμα
Κάποιοι θα θορυβήθηκαν ήδη

Σωστο. Βλεπω ανακοινωση αυριο

Spyridon

Παράθεση από: che στις 08 Αυγ 2014, 05:07:54 ΜΜ
Σωστο. Βλεπω ανακοινωση αυριο

Τα γνωστά.. περί συντεχνιών, περί σπουδαιότητας της "μητέρας των επιστήμων" κτλ κτλ!!

NiColas1957

Ωραία, σιγή ασυρμάτου λοιπόν.
Άντε να δούμε τι θα δούμε και πότε.
Τα νεύρα μου!  :)


P.Tsiotakis

Εφόσον δεν είμαι στη φωτογραφία του Υπουργού (https://www.facebook.com/ptsiotakis) και ούτε στο ΔΣ της ΠΕΚΑΠ είμαι δεν αντιλαμβάνομαι Τέρη, πώς μπορώ εγώ να απαντήσω;;;

Οι επόμενες εκλογές της ΠΕΚΑΠ έρχονται, όσοι θα είστε μέλη τότε μπορείτε να ασχοληθείτε ελεύθερα...

Συμπτωματικά ενημερώθηκα από το fb, καθώς είμαι φαντικός φίλος της σελίδας του ΥΠΑΙΘ.

Ας περιμένουμε κάποιο Δελτίο Τύπου

che

Επειδή έχουμε καεί από το σπασμένο τηλ εδώ μέσα , θα πρότεινα να είμαστε συγκρατημένοι. Ftsak κυκλοφορούν πολλοί !

Eri

Παράθεση από: Παναγιώτης Τσιωτάκης στις 08 Αυγ 2014, 05:31:44 ΜΜ
Εφόσον δεν είμαι στη φωτογραφία του Υπουργού (https://www.facebook.com/ptsiotakis) και ούτε στο ΔΣ της ΠΕΚΑΠ είμαι δεν αντιλαμβάνομαι Τέρη, πώς μπορώ εγώ να απαντήσω;;;

Οι επόμενες εκλογές της ΠΕΚΑΠ έρχονται, όσοι θα είστε μέλη τότε μπορείτε να ασχοληθείτε ελεύθερα...

Συμπτωματικά ενημερώθηκα από το fb, καθώς είμαι φαντικός φίλος της σελίδας του ΥΠΑΙΘ.

Ας περιμένουμε κάποιο Δελτίο Τύπου

Και την φωτο ποιος την τραβαει;; Δεν ησουν εσυ;; ;)
Αστειευομαι...
Ας ειναι καλα τα νεα και ας μας ενημερωσει οποιος να ναι!!

P.Tsiotakis

Παράθεση από: Eri στις 08 Αυγ 2014, 05:40:25 ΜΜ
Και την φωτο ποιος την τραβαει;; Δεν ησουν εσυ;; ;)
Αστειευομαι...
Ας ειναι καλα τα νεα και ας μας ενημερωσει οποιος να ναι!!

με κατατρόπωσες....

che

Κάτι άσχετο. Κυκλοφορούσε ένα άρθρο με το τι ισχύει στα εξεταστικά στις χώρες της υπόλοιπης ευρώπης. Το έχει κανείς εύκαιρο ; Σαν πίνακας ήταν.