Γενικό Λύκειο > Γενικά

ΓΕΛ: Η επόμενη μέρα

<< < (2/556) > >>

Γιάννης Αναγνωστάκης:

--- Παράθεση από: che στις 11 Σεπ 2013, 12:31:35 πμ ---Η πλειοψηφία των χημικών δεν ξέρει τι τους γίνεται. Δυστυχώς και η δική μας πλειοψηφία. Οι ίδιοι και οι ίδιοι στο στεκι. Το ίδιο και στην σελίδα της πεκαπ. Εγω λέω ότι χθες πάνω απο 500 mail δεν έφυγαν.

--- Τέλος παράθεσης ---

H ιστορία μας δίδαξε ότι τα mail δεν διαβάζονται, πόσο μάλλον αν είναι πολλά..Να φτιάξουμε και μία εφαρμογούλα να στέλνει mail κάθε 10 λεπτά..θα το γυρνάγαμε το παιχνίδι;

Σπύρος Δουκάκης:

--- Παράθεση από: janag79 στις 11 Σεπ 2013, 12:34:22 πμ ---To θέμα λοιπόν είναι εγώ και συ και τα άλλα παιδιά να γίνουμε μία ένωση..βαρβάτη...

--- Τέλος παράθεσης ---

Για πείτε μου πόσες από αυτές τις ενώσεις έχουν τη διάθεση να συνεργαστούν;

Αφαίρεσα κάποια που θεωρώ άκυρα...

--- Παράθεση από: dm στις 11 Αυγ 2013, 04:39:40 μμ ---Βήματα

Σε μία προσπάθεια κοινής πορείας, με στόχο την επίτευξη του επιθυμητού μάζεψα όλες τις ενώσεις πληροφορικής που υπάρχουν...

...Ας συνεισφέρουν οικονομικά όλες οι ενώσεις για τον κοινό σκοπό. Είναι καλό να μάθουμε βέβαια ποιοι συνεισέφεραν σε αυτό τον σκοπό... Μην μας γεμίζουν με συνέδρια, ημερίδες, συνδρομές, τεε κ.α. ενώ στις δυσκολίες χάνονται. Κάποιες ενώσεις έχουν αρκετά λεφτά.
(δεν είναι ώρα βέβαια να σχολιάσουμε ότι υπάρχουν 17 φορείς... που εργάζονται ΓΙΑ ΕΜΑΣ. Ας μπορέσουν κάποια στιγμή να συνεργαστούν και να βρεθούν κάτω από μία ομπρέλα)...

e-TEE, Τμήμα Πληροφορικής και Επικοινωνιών Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας - ΤΕΕinfo@e-tee.org.grHePIS, Ελληνικό Δίκτυο Επαγγελματιών Πληροφορικήςinfo@hepis.grΕλληνική Εταιρεία Διοίκησης Επιχειρήσεων, Ελληνικό Ινστιτούτο Πληροφορικής και Επικοινωνιώνeede@eede.grΕλληνική Εταιρεία Επιστημόνων Η/Υ και Πληροφορικής – ΕΠΥepy@epy.gr, info@epy-mathra.grΕμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο Αθήνας - ΕΒΕΑinfo@acci.grΈνωση Ελλήνων Χρηστών και Φίλων ΕΛ/ΛΑΚinfo@greeklug.grΈνωση Μηχανικών Πληροφορικής & Επικοινωνιών Ελλάδος - ΕΜηΠΕΕsecretariat@computer-engineers.grΈνωση Πληροφορικών Ελλάδας – ΕΠΕinfo@epe.org.grΕπιστημονική Ένωση Τεχνολογιών Πληροφορίας & Επικοινωνιών στην Εκπαίδευση - ΕΤΠΕamikrop@uoi.grΜηχανικοί Η/Υ @ Πληροφορικήςhy-tee@tee.grΠανελλήνια Ένωση Εργαστηριών Ελ. Σπουδών (ΕΚΕΣΒΕ)info@ekesbe.grΠανελλήνια Ένωση Ιδιοκτητών Εκπαιδευτηρίων Πληροφορικής - ΠΕΙΕΠinfo@peiep.grΠανελλήνια Ένωση Καθηγητών Πληροφορικής - ΠΕΚΑΠpekap@pekap.grΠανελλήνιος Σύλλογος Πληροφορικής Δημοσίου - ΠΑΣΥΠΛpasypl@pasypl.grΣύλλογος Τεχνολόγων Μηχανικών Πληροφορικής - ΣΤΕΜΠstemp-ds@stemp.grΣύνδεσμος Επιχειρήσεων και Βιομηχανιών - ΣΕΒinfo@sev.org.grΣύνδεσμος Επιχειρήσεων Πληροφορικής & Επικοινωνιών Ελλάδας - ΣΕΠΕinfo@sepe.gr, sepve@sepve.org.gr
--- Τέλος παράθεσης ---

NiColas1957:

--- Παράθεση από: Σπύρος Δουκάκης στις 11 Σεπ 2013, 12:55:04 πμ ---Για πείτε μου πόσες από αυτές τις ενώσεις έχουν τη διάθεση να συνεργαστούν;

--- Τέλος παράθεσης ---

Όοοοοοοοοοολοι αυτοί για εμάς !!!!!!
Μωρέ μπράβο !!!

che:
Μαζί σου σε αυτο ! Ποιος ειναι τόσο αποδεκτός και θα βγει μπροστα ;

Οσο για την πεκαπ.
τις τυμπανοκρουσίες του σκικου της διαπίστωσα live ,και έχω σχηματίσει μια άποψη για την πεκαπ.

Αυτο λοιπόν έλεγα στον Πέτρο. Θέλω να πιστεύω ότι όλο αυτο ήταν ένα κυβερνητικό σχεδιο για απολύσεις.

Δεν μπορω να πιστέψω ότι η γεωπονια και οι χημικοι μηχανικοί ειναι πιο δυνατοί απο τους ηλεκτρολόγος του μετσοβιου η απο την Κρήτη κλπ.

Γιάννης Αναγνωστάκης:

--- Παράθεση από: Σπύρος Δουκάκης στις 11 Σεπ 2013, 12:55:04 πμ ---Για πείτε μου πόσες από αυτές τις ενώσεις έχουν τη διάθεση να συνεργαστούν;

--- Τέλος παράθεσης ---

Εγώ πάντως θα το προσπαθήσω..Βήμα βήμα..

Βήμα 1ο: ΠΕΚΑΠ+ΕΠΕ

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση