ΕΑΠ Εργασιες

Ξεκίνησε από ΜΙΤΜ, 02 Νοε 2009, 10:31:31 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ΜΙΤΜ

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει εμπειρία με τις εργασίες που βάζουν οι καθηγητές στο ΕΑΠ κατα την διάρκεια του έτους για την ειδικότητα πληροφορικης φυσικά?

Αν γνωρίζει κάποιος μπορεί να αναφερθεί σε παραδείγματα?

Ευχαριστώ

spin

Προπτυχιακές ή Μεταπτυχιακές σπουδές;

iliasthes

Πριν χρόνια είχα ασχοληθεί. Ένας γείτονας μου ήταν φοιτητής στο σχετικό τμήμα στο ΕΑΠ και τον βοηθούσα στις εργασίες. Θυμάμαι ένα ολόκληρο σκ. το πέρασα σπίτι του, με καφέ και πρησμένα μάτια για μια εργασία στις βάσεις δεδομένων και την Δευτέρα πηγαίνοντας στην σχολή που είχα φοιτήσει εγώ, πήγα σε έναν καθηγητή, γιατί ήθελα κάποιες πληροφορίες και εκείνη την στιγμή τύπωνε την εργασία που είχαμε στείλει με το γείτονα  :D ;D. Μικρός που είναι ο κόσμος 

Οι εργασίες είναι απαιτητικές, τουλάχιστον από οτι θυμάμαι στις βάσεις δεδομένων και στον προγραμματισμό. Δυστυχώς τα θέματα εκείνων των εργασιών τα έχω στην Θεσσαλονίκη και δεν μπορώ να έχω πρόσβαση σε αυτά, αυτή την περίοδο.

ΜΙΤΜ

Για προπτυχιακές ενδιαφερομαι και μόνο αυτη την στιγμή.
Ευχαριστώ iliasthes, όταν μπορέσεις όμως ανέβασε καποια εργασία να δω λίγο το επίπεδο.
Ενδιαφέρομαι άμεσα.

Ευχαριστω για τις απαντήσεις.

papet

Ρίξε αν θέλεις μια ματιά στο
http://www.eap-forums.gr/modules.php?name=Forums&file=index&c=8
Συνήθως αναρτούν την εκφώνηση της (υπο)εργασίας στο πρώτο μήνυμα του αντίστοιχου θέματος.
Για παράδειγμα στο ΠΛΗ10 θα βρεις τις εκφωνήσεις των 4 υποεργασιών της 1ης εργασίας του μαθήματος "Εισαγωγή στην Πληροφορική" καθώς και links για θέματα παλαιότερων ετών...
May the Force b with u...
papet

difan

Παράθεση από: papalife στις 02 Νοε 2009, 10:31:31 ΜΜ
Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει εμπειρία με τις εργασίες που βάζουν οι καθηγητές στο ΕΑΠ κατα την διάρκεια του έτους για την ειδικότητα πληροφορικης φυσικά?

Αν γνωρίζει κάποιος μπορεί να αναφερθεί σε παραδείγματα?

Ευχαριστώ

Καλησπέρα.

Τι εννοείς παραδείγματα? Σε ποιό από όλα τα μαθήματα?

ΜΙΤΜ

Εισαγωγη στην πληροφορική, θέματα απο τις ασκησεις που βάζουν μέσα στον χρόνο εννοώ ως παράδειγμα

difan

Παράθεση από: papalife στις 05 Νοε 2009, 11:58:40 ΠΜ
Εισαγωγη στην πληροφορική, θέματα απο τις ασκησεις που βάζουν μέσα στον χρόνο εννοώ ως παράδειγμα


http://www.eap-forums.gr/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=27

Οι εργασίες που ψάχνεις είναι μέσα στο σύνδεσμο ΠΛΗ10.