Επιστολή προς μέλη επιτροπής μορφωτικών υποθέσεων της Βουλής - Συλλογή Υπογραφών

Ξεκίνησε από P.Tsiotakis, 18 Αυγ 2013, 02:14:21 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

jsari

Με εκτίμηση,
Σαρημπαλίδης Ιωάννης

anestis100

Και το δικό μου
Τσουλφάς Ανέστης

Πτυχιούχος Πληροφορικής Α.Π.Θ.
Master in Distributed and Multimedia Information Systems
Heriot-Watt University, Edinburgh - Scotland

dski

Προσθέστε κι εμένα:

Δημήτρης Σκυριανόγλου

Νομίζω πως η λίστα των ονομάτων πρέπει να πάει ξεχωριστά από το κείμενο το οποίο είναι ήδη αρκετά μακροσκελές. Δε χρειάζεται να μπει τίτλος στην ομάδα όσων υπογράφουν. Αρκεί μια παραπομπή στο στυλ: Επισυνάπτονται τα ονόματα Ν?? καθηγητών πληροφορικής (μόνο καθηγητές πληροφορικής την υπογράφουν; Αν όχι θα πρέπει να μπει κάτι πιο γενικό) που προσυπογράφουν την επιστολή.

G.S.

Σιαφάκας Γιώργος
ΠΕ19

Νίκος Αδαμόπουλος

Παράθεση από: dream στις 18 Αυγ 2013, 07:02:24 ΜΜ
Δρίμτζιας Βασίλειος

Παρακαλώ να συμπεριληφθεί το όνομα μου και στην επιστολή του Πέτρου Παπαδόπουλου αλλά και στην επιστολή του Παναγιώτη Τσιωτάκη. 

Συνάδελφε θα μπορούσες να το βάλεις και στα 2 topics! Τώρα το παράδειγμά σου το ακολούθησαν κι άλλοι και προσθέσατε διαχειριστικό φόρτο σε αυτούς που φτιάχνουν τις λίστες! Αν ήταν τόσο απλό δεν θα μπαίναμε στη διαδικασία να τα χωρίσουμε... :D

cets89

As soon as an Analytical Engine exists, it will necessarily guide the future course of the science. Whenever any result is sought by its aid, the question will then arise--
By what course of calculation can these results be arrived at by the machine in the shortest time?
--CHARLES BABBAGE (1864)

vtsakan

Βασίλης Τσακανίκας
Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και Μηχανικός Υπολογιστών Ε.Μ.Π.

tsiko


Tomaso

Παράθεση από: Παναγιώτης Τσιωτάκης στις 18 Αυγ 2013, 02:14:21 ΜΜ
Ο συνάδελφος Πέτρος Παπαδόπουλος έχει συντάξει μια επιστολή για τους βουλευτές της επιτροπής Μορφωτικών Υποθέσεων.

Οι συνάδελφοι που θέλουν να υπογράψουν μπορούν να το κάνουν κάνοντας παράθεση την τελευταία λίστα των συγκεντρωμένων υπογραφών και να προσθέσουν το όνομα τους.

Παρατήρηση: Μπορείτε να υπογράψετε την επιστολή και χωρίς να εγγραφείτε στο Στέκι των Πληροφορικών, στέλνοντας μήνυμα στο petrosp13 at yahoo τελεία gr


Παπαδόπουλος Πέτρος
Τσιωτάκης Παναγιώτης
Γροντάς Παναγιώτης
Ζερβουδάκης Λάμπρος
Δουκάκης Σπύρος
Διάκος Κων/νος
Παπαμιχαήλ Δημήτρης
Καρυοφύλης Ηλίας
Χαρτοματσίδης Ελευθέριος
Γιακοβής Δημήτρης
Δουφέκα Ευτυχία
Κατσαδούρος Δημήτριος
Καρκάνης Ηλίας
Σοφίας Θωμάς

MATRIX

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΟΝΟΜΑΤΑ

ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  2ο ΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΣΤΑΙΝΩΝ


GioPan


petrosp13

Κατά τις 14.00 λέω να αρχίσουμε να την δημοσιεύουμε, οπότε μέχρι τότε μπορούμε να δεχόμαστε ονόματα
169 υπογραφές μέχρι τώρα
Παπαδόπουλος Πέτρος
Καθηγητής Πληροφορικής