Διαγωνίσματα ΑΕΠΠ 2007-2008

Ξεκίνησε από gpapargi, 27 Ιουλ 2007, 12:02:15 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Στέλλα Λιουδάκη

Καλή αρχή και για φέτος. Αν δεν είναι αργά, θα ήθελα να συμμετέχω στην προσπάθεια αυτή.
starenet at yahoo dot gr

NikosK

Απολογούμαι για την έντονη καθυστέρηση και δηλώνω την επιθυμία μου να ενσωματωθώ στην ομάδα αν αυτό είναι εφικτό.

nikkostikis στο gmail τελεία com.

Κωστίκης Νίκος.


consof

Λίγο καθυστερημένα δηλώνω κι εγώ συμμετοχή στην ομάδα διαγωνισμάτων.

Καλή χρονιά σε όλους
Κ. Σοφιανός

pgiannitsios

Καινούριος στο φόρουμ, αν και χρόνια αναγνώστης, θα ήθελα και εγώ να συμμετάσχω (άν δεν είναι πολύ αργά) σε αυτή την προσπάθεια.

pgiannitsios at gmail dot com

Καλή σχολική χρονιά σε όλους.
Παντελής Γιαννίτσιος
Παντελής Γιαννίτσιος

Παπαμιχαήλ Δημήτρης

#34
 :)

lefterisb

Ευχαρίστως να βοηθήσω όσο μπορώ

lefterisb at futurelabs dot gr

Μπότσαρης Λευτέρης
Μπότσαρης Λευτέρης

COACH

Γνωρίζω ότι έχω αργήσει πάρα πολύ αλλά αν δεν υπάρχει πρόβλημα με μεγάλη μου χαρά θα βοηθήσω...

my.kareas at hotmail dot com

Θώμου Δημήτρης
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΩΜΟΥ

kafra

Θα ήθελα να συμμετέχω και εγώ, αν και καινούργιος στο forum σας

xitegr@gmail.com

amilikas

Aν και ηδη το εκανα καταλάθος  :-[ θα ηθελα να συμμετάσχω αν μπορω να βοηθησω σε κατι.
amilix στο gmail .com

ΨΥΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

Γεια σας ονομάζομαι Σωτήρης και θα ήθελα να συμμετάσχω.

psilossotiris at yahoo τελεία gr

peterpan

Πότε τα δημοσιοποιθούν τα διαγωνίσματα 2007-2008; Οι πανελλήνιες είναι πολύ κοντά...

Laertis

#41
Φίλε peterpan

τα διαγωνίσματα ανα κεφάλαια-ενότητα έχουν ήδη δημοσιοποιηθεί εδώ και καιρό και μόλις χτες δημοσιοποιήθηκε το τελικό διαγώνισμα προσομοίωσης.
Είναι καταχωρισμένα στις αντίστοιχες κατηγορίες (π.χ. δομή ακολουθίας, δομή επιλογής κλπ) πλην του τελικού που είναι εδώ

https://alkisg.mysch.gr/steki/index.php?topic=1260.0




Νικολακάκης Γιώργος
Μηχανικός Η/Υ Συστημάτων
Καθηγητής Πληροφορικής
http://users.sch.gr/gnikola

peterpan


Programmatistis

#43
Επεξεργασία από alkisg: Το μήνυμα θα διαγραφεί επειδή είναι σε greeklish, εκτός εάν ο συγγραφέας του το αλλάξει σε ελληνικά.


den epsaksa poli logw xronou sto site alla ta diagwnismata 8a mporoume na ta vlepoume kai emeis? (ma8ites)

edit akyro ta vrika

J_Papajohn

Αγαπητοί συνάδελφοι θα χρειαστώ την βοήθειά σας, δεν μου ανοίγει κανένα από τα επιμέρους διαγωνίσματα του συγκεκριμένου τόπικ, αν μπορεί κάποιος σας να κάνει κάτι. Ευχαριστώ προκαταβολικά, η βοήθεια του Στεκιού και όλων σας είναι πολύτιμη όλα αυτά τα χρόνια.