για γελια και μονο

Ξεκίνησε από poursali, 16 Ιαν 2010, 09:43:06 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

poursali

μολις διαβασα ενα εγγραφο που ειναι για κατι ευρωπαϊκα προγραμματα σε διαφορες πολεις της ευρωπης. Μαδριτη, Στρασβουργο κλπ κλπ... το θεμα ειναι οτι σε αυτα τα προγραμματα δεχονται περιπου απο 20 ατομα....

και λεω εγω... αυτο λεγεται προγραμμα ή μηπως προκειται για μυστικη επιχειρηση? διοτι πανευρωπαϊκο προγραμμα με 20 συμμετεχοντες, το μονο που μπορουν να μοιραστουν ειναι μυστικα.... αν ειναι δυνατον!

χαχαχα

τελος παντων... θα ριξω ζαρια.... χαχαχα
μετρον αριστον
είμαι τζαμπατζής, χρησιμοποιώ λίνουξ

Vangelis

Αν θέλεις να κάνεις κάποιο έργο ή μια ομαδική δουλεία 20 άτομα έιναι ένας πολύ καλός αριθμός, έτσι ώστε αυτά τα άτομα να μπορέσουν να γίνουν ομάδα, να συντονιστουν και να δουλέψουν. 
>100 άτομα δεν είναι ομάδα είναι συνέδριο !!!


Κάνε αίτηση και καλή επιτυχία - καλά θα περάσεις.

poursali

Παράθεση από: Vangelis στις 23 Ιαν 2010, 12:56:29 ΠΜ
Αν θέλεις να κάνεις κάποιο έργο ή μια ομαδική δουλεία 20 άτομα έιναι ένας πολύ καλός αριθμός, έτσι ώστε αυτά τα άτομα να μπορέσουν να γίνουν ομάδα, να συντονιστουν και να δουλέψουν. 
>100 άτομα δεν είναι ομάδα είναι συνέδριο !!!


Κάνε αίτηση και καλή επιτυχία - καλά θα περάσεις.

συμφωνω εχω συμμετασχει σε τετοια σεμιναρια και ηταν πολυ καλη εμπειρια... αλλα εδω μιλαμε οτι διοργανωνεται κατι τετοιο σε ευρωπαικη κλιμακα... θα μπορουσαν να κανουν και αλλες ομαδες....
μετρον αριστον
είμαι τζαμπατζής, χρησιμοποιώ λίνουξ

Vangelis

Υπάρχει ένας σημαντικός παράγοντας που λέγεται κόστος!.
Συνήθως είναι κάποιο ευρωπαϊκό πρόγραμμα που έχει ένα συγκεκριμένο προϋπολογισμό και οι υπεύθυνοι θα πρέπει να το μοιράσουν σε όλη την Ευρώπη.  Οπότε ένα σεμινάριο σε κάθε χώρα άντε δύο με το ζόρι.