Επισκέψεις...

Ξεκίνησε από alkisg, 05 Δεκ 2007, 10:03:10 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

poursali

denix αυτό κολλάει στον τίτλο του θέματος υποθέτω ... :)
μετρον αριστον
είμαι τζαμπατζής, χρησιμοποιώ λίνουξ

denix

Είπα και γω...  :)
Μάλλον μ' έχουν επηρεάσει οι ψεκασμοί... Αντίδοτο επειγόντως!

Sergio

Άντε να ετοιμαζόμαστε για τα .. "γενέθλια" των 5,000,000 επισκέψεων !!

Εχθές που κοίταξα, υπολοιπόμασταν κατά 4 με 5,000 σήμερα βλέπω λιγότερες από 3,000,

Άντε, αύριο μεθαύριο Άλκη, ετοιμάσου για διαδικτυακή ΤΟΥΡΤΑ με 5,000,000 κεράκια  :) :D ;D :o 8) ::) :P :angel: >:D :laugh:
Απ τη μια η θητεία μου σε σχολικές αίθουσες: να φλυαρώ - να ελπίζω πως κατι κατάλαβαν - να εξερευνώ - να μαθαίνω. Απ την άλλη, σχεδόν συνομήλικη, η Διδακτική της Πληροφορικής: ερευνά διαδικασίες μάθησης - φλερτάρει με την Ψυχολογία - με καλεί να αφήσω το βλέμμα του Πληροφορικού και να δω με τα μάτια του δασκάλου. Τέκνα των 2, οι απόψεις μου.. (προσαρμοσμένο από τον πρόλογο του βιβλίου "Το μακρόν Φυσική προ του βραχέως διδάσκω" του Ανδρέα Κασσέτα)

Λάμπρος Μπουκουβάλας

ένα κομμάτι στη Φωκίδα παιδιά!!
χαχαχα
Λάμπρος Μπουκουβάλας
MSc - MRes

http://blogs.sch.gr/lambrosbouk

Ο Θουκυδίδης  (που τον διαβάζουν οι ξένοι, αλλά όχι εμείς)  έγραφε: «Αταλαίπωρος τοις πολλοίς η ζήτησις της αληθείας, και επί τα ετοίμα μάλλον τρέπονται» (Ι, 20, 3). Οι περισσότεροι δηλαδή αναζητούν αβασάνιστα την αλήθεια και στρέφονται σε ό,τι βρίσκουν έτοιμο. Δεν προβληματίζονται...

Νίκος Αδαμόπουλος


iliasthes


poursali

μην σβήνετε κεράκια πριν συμπληρώσουμε τα 5εκατ... βιαστικοί όλοι.. πεινάτε;
μετρον αριστον
είμαι τζαμπατζής, χρησιμοποιώ λίνουξ

alkisg

Χεχε εγώ θα λείπω για rafting οπότε κρατήστε μου κομμάτι! (και screenshot, όποιος είναι πιο κοντά -αλλά πάνω από- τα 5.000.000 κερδίζει δύο κομμάτια τούρτα!)  ;D

evry

Άραχθο ή Αώο?
Προσοχή γιατί είχε χιόνια φέτος και θα έχει νερό  :D
Παράθεση από: alkisg στις 05 Ιουν 2011, 09:56:15 ΠΜ
Χεχε εγώ θα λείπω για rafting οπότε κρατήστε μου κομμάτι! (και screenshot, όποιος είναι πιο κοντά -αλλά πάνω από- τα 5.000.000 κερδίζει δύο κομμάτια τούρτα!)  ;D
What I cannot create I do not understand -- Richard Feynman
http://evripides.mysch.gr

lykos

Θάθελα να κεράσω 5.000.000 ml κρασί, αλλά μου βγήκαν πολλά L!
Κρίμα που έχασα τα 50.000στά γενέθλια...
Απ' τ' ολότελα, καλές και οι ...ευχές!!!
(μόνο μην πει κανείς "να τα χιλιάσεις!"):
Ένας βλάχος κοπαδούχος φίλεψε έναν περαστικό δασοφύλακα με φρέσκο γάλα, κι' εκείνος τον ευχαρίστησε κάνοντας και  μια ευχή: "να τα χιλιάσεις!!!"
Κι' ο βλάχος αρπάζοντας την γκλίτσα: "τι λές ρε ...... , εγώ έχω δυο χιλιάδες!!!!!"

kpde

φτουυυυυ... παρά 223 α το πετύχαινα :(

Λάμπρος Μπουκουβάλας

τα έχουμε ήδη περάσει!

έλα Άλκη, κέρνα! έχεις πολλά στόματα να θρέψεις!  ;D ;D
Λάμπρος Μπουκουβάλας
MSc - MRes

http://blogs.sch.gr/lambrosbouk

Ο Θουκυδίδης  (που τον διαβάζουν οι ξένοι, αλλά όχι εμείς)  έγραφε: «Αταλαίπωρος τοις πολλοίς η ζήτησις της αληθείας, και επί τα ετοίμα μάλλον τρέπονται» (Ι, 20, 3). Οι περισσότεροι δηλαδή αναζητούν αβασάνιστα την αλήθεια και στρέφονται σε ό,τι βρίσκουν έτοιμο. Δεν προβληματίζονται...

alkisg

Λάμπρο τόση λες να φτάνει;  ;D



Να 'μαστε όλοι καλά, και στα 100 μας! :)

@evry: Άραχθο, δεν είχε πολύ νερό αλλά είχαμε έναν τρελάρα καπετάνιο και περάσαμε υπέροχα...

Λάμπρος Μπουκουβάλας

για μένα, είναι καλή. βρες άλλη μία για τους άλλους!
;D ;D ;D

ΥΓ: νοιώθω ότι χρωστάω πολλά στο δημιουργό και στους διαχειριστές στο στέκι. Να είστε πάντα καλά!!!
Λάμπρος Μπουκουβάλας
MSc - MRes

http://blogs.sch.gr/lambrosbouk

Ο Θουκυδίδης  (που τον διαβάζουν οι ξένοι, αλλά όχι εμείς)  έγραφε: «Αταλαίπωρος τοις πολλοίς η ζήτησις της αληθείας, και επί τα ετοίμα μάλλον τρέπονται» (Ι, 20, 3). Οι περισσότεροι δηλαδή αναζητούν αβασάνιστα την αλήθεια και στρέφονται σε ό,τι βρίσκουν έτοιμο. Δεν προβληματίζονται...

merlin

Μιας και ετοιμάζετε μεταφορική για Φωκίδα στο φίλο μου τον Λάμπρο, βάλτε άλλη μια τέτοια και για μένα!  :D

Το Στέκι πάντως εμένα με έχει βοηθήσει πάρα πολύ σε πολλά θέματα, ελπίζω να συνεχίσει έτσι για πολλά χρόνια ακόμα!
Παρασκευάς Πανάγου
Μηχανικός Η/Υ Συστημάτων
Καθηγητής Πληροφορικής ΠΕ20