Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα!

Ξεκίνησε από Αντιγόνη, 19 Οκτ 2008, 07:45:47 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Αντιγόνη

Καλησπέρα,

Με λένε Αντιγόνη, είμαι καινούργια στο forum.
Μόλις αποφοίτησα από το Τμήμα Πληροφορικής του Αριστοτελείου και λέω να ασχοληθώ προς το παρόν με τον εκπαιδευτικό τομέα.
Σκέφτομαι λοιπόν να ξεκινήσω από ιδιαίτερα για τον μάθημα Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον για την Τρίτη Λυκείου αλλά αναρωτιέμαι μήπως είναι παρακινδυνευμένο για κάποιον καινούργιο, όσον αφορά στην ευθύνη των Πανελληνίων... :-\

Εκτός των άλλων, μη έχοντας κάποιο κύκλο μαθητών εδώ στην Θεσσαλονίκη, δεν ξέρω από που να ξεκινήσω και που να βάλω αγγελία, ή ακόμα και τι να γράψω στην αγγελία!
Θα ήθελα την συμβουλή σας...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

EleniK

Αντιγόνη καλή σταδιοδρομία.

Σχετικά με την ΑΕΠΠ της Γ' Λυκειου για όλους μας υπήρχε η πρώτη φορά. Είχαμε τις ίδιες ανασφάλειες και την ίδια αγωνία σχετικά με το αν τα καταφέρουμε (ακόμα υπάρχει θα έλεγα). Μην φοβάσαι να αναλάβεις Γ' λυκείου αρκεί βέβαια να ασχοληθείς όσο χρειάζεται.

Αν δραστηριοποιείσαι στην περιοχή της Θεσσαλονίκης θα σε έχω υπόψην. Μπορείς να μοιράσεις βιογραφικά σε φροντιστηρια αλλά βέβαια τώρα είναι κάπως άκαιρο αφού τα περισσότερα έχουν κλείσει. Για ιδιαίτερα αν δεν έχεις κύκλο βάλε κάποια αγγελία.

Καλή επιτυχία.
Ελένη Κοκκίνου
Καθηγήτρια Πληροφορικής, ΠΕ19

Αντιγόνη

Ευχαριστώ πολύ για την ενθάρυνση...
Είναι πολύ σημαντική από συναδέλφους με εμπειρία...  :)

Καρκαμάνης Γεώργιος

Αντιγόνη
συμφωνώ με αυτά που σου είπε η Ελένη  και κάτι ακόμη : όποιες απορίες θα σου δημιουργηθούν κατά την διάρκεια των μαθημάτων (σίγουρα θα έχεις καθώς όλοι μας έχουμε) θα τις λύσεις "στο στέκι".
Καλή σταδιοδρομία

bagelis

Φυσικά σε ότι χρειαστείς να ξέρεις ότι θα έχεις και τον κουμπάρο σου από δίπλα!!!!! ;)

Αντιγόνη