Βασεις εισαγωγης 2013

Ξεκίνησε από ShadowSora, 26 Ιουν 2013, 02:20:49 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ShadowSora

Πως βλεπετε οτι θα κλιμακωθουν οι βασεις φετος; αναλογα με τα θεματα που επεσαν...

GeorgeG

Παράθεση από: ShadowSora στις 26 Ιουν 2013, 02:20:49 ΜΜ
Πως βλεπετε οτι θα κλιμακωθουν οι βασεις φετος; αναλογα με τα θεματα που επεσαν...
Κατα την αποψη μου τα θεματα φετος ηταν γενικα ευκολα. Πιστευω στον τομεα της πληροφορικης οτι οι βασεις θα ανεβουν.
Επισης πιστευω οτι στις αστυνομικεσ και στρατιοτικες σχολες οι βασεις θα παραμεινουν το ιδιο .

ShadowSora

Ετσι πιστευω και γω αλλα ελπιζω να ανεβουν λιγο με σχεση περυσι αντε να παει ενα 1410αρι....

turbarx8

Παίζουν ρόλο και οι πόλης που θα δηλώσουν οι ενδιαφερόμενοι.Φέτος θα δηλώσουν πολλοί σε αυτά τα νέα τμήματα μηχανικών πληροφορικής.Εγώ προσωπικά στην έκθεση έφαγα άσχημο φάουλ,αλλά είμαι ευχαριστημένος με τα μόρια μου.   

ShadowSora

Βγηκαν τα στατιστικα, δειχνουν οτι θα ανεβουν τωρα δεν μπορω να υπολογισω, εγω παντως δεν ειμαι ευχαριστημενος με τα 1416 που εβγαλα.... και θελω να περασω Ηρακλειο κρητης,τεσπα βλεπουμε.

Kabas

Μακάρι να μην ανέβουν πολύ γτ και εγώ είμαι αγχωμένος διότι έβγαλα 1542 και η σχολή που θέλω έχει 1518  :-\

ShadowSora

Εχεις καποια ειδικη κατηγορια?στην ιδια κατασταση ειμαστε.... γραψαμε καλυτερα απο τις περυσινες βασεις κατα 30-40 αλλα.... με αυτες τις μειωσεις θα ειναι αδικο απλα. Τεσπα στο Ηρακλειο απο τις 40 θεσεις επεσε στις 24 οποτε δεν με βλεπω να μπαινω,ωστοσο θα προσπαθησω να παραμεινω αισιοδοξος και βλεπουμε..