Θέματα επαναληπτικών εξετάσεων 2002 σε PDF

Ξεκίνησε από Δημήτρης Δαλαγιώργος, 27 Νοε 2008, 10:39:11 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Δημήτρης Δαλαγιώργος

Ψάχνω, αλλά δεν μπορώ να βρω, τα θέματα των επαναληπτικών εξετάσεων του 2002, τόσο για τα Ενιαία όσο και για τα Εσπερινά (αν είχαν δώσει επαναληπτικές τότε), σε μορφή PDF όπως στάλθηκαν απ' το VBI...
Ενάντια στην ηλιθιότητα, ακόμα και οι θεοί, μάταια αγωνίζονται.
Friedrich Schiller

P.Tsiotakis

Το 2002 τα θέματα έρχονταν σε word στο vbi, όχι σε pdf.
Νομίζω απο το 04 ή το 05 ξεκίνησε το pdf

Συνεπώς στο ypepth.gr κατέβασε τα θέματα και θα είναι σε αρχείο word

Δημήτρης Δαλαγιώργος

Παράθεση από: Τσιωτάκης Παναγιώτης στις 27 Νοε 2008, 11:16:36 ΠΜ
Το 2002 τα θέματα έρχονταν σε word στο vbi, όχι σε pdf.
Νομίζω απο το 04 ή το 05 ξεκίνησε το pdf

Συνεπώς στο ypepth.gr κατέβασε τα θέματα και θα είναι σε αρχείο word
Όλα τα θέματα που έχω (σε PDF) τα έχω από το ΥΠΕΠΘ. Η σχετική φόρμα αναζήτησης θεμάτων, για το 2002, επιστρέφει μόνο "κανονικά" θέματα για Ενιαία και Εσπερινά, όχι επαναληπτικά. Για τα Εσπερινά δεν ξέρω, τα πιο παλιά που έχω είναι (πάντα απ' το site του ΥΠΕΠΘ) του 2004, οπότε ίσως να μην έδιναν παλαιότερα επαναληπτικές εξετάσεις. Για τα Ενιαία όμως, ενώ έχω του 2001, μου λείπουν του 2002. Υποθέτω αν ψάξω, θα τα βρω. Ήθελα όμως, τα θέματα στην αυθεντική τους μορφή, όπως και των υπολοίπων ετών...
Ενάντια στην ηλιθιότητα, ακόμα και οι θεοί, μάταια αγωνίζονται.
Friedrich Schiller

P.Tsiotakis

AAAAAAAA, τώρα κατάλαβα.

Μάλλον δεν υπάρχουν επαναληπτικά θέματα εκείνη τη χρονιά. Φυσικό αν δεν ήταν κανείς δικαιολογημένα απών!! Ούτε εγω τα έχω δει ποτέ...

Δημήτρης Δαλαγιώργος

Παράθεση από: Τσιωτάκης Παναγιώτης στις 27 Νοε 2008, 10:07:02 ΜΜ
AAAAAAAA, τώρα κατάλαβα.

Μάλλον δεν υπάρχουν επαναληπτικά θέματα εκείνη τη χρονιά. Φυσικό αν δεν ήταν κανείς δικαιολογημένα απών!! Ούτε εγω τα έχω δει ποτέ...

Ούτε ένας δικαιολογημένα απών σε όλη την Ελλάδα;  8) Αυτό, ομολογώ, δεν το είχα σκεφτεί!
Ενάντια στην ηλιθιότητα, ακόμα και οι θεοί, μάταια αγωνίζονται.
Friedrich Schiller