Ολη η θεωρία του σχολικού

Ξεκίνησε από stavrax, 16 Μαρ 2017, 11:02:04 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

stavrax

Γειά χαρά.
Στο συννημένο περιέχεται όλη η θεωρία του σχολικού με βάση την ύλη του 2016-2017.
Δεν έχω τροποποιήσει το βιβλίο (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων όπου μου έσπαγε τα νεύρα >:D )
'Εχω αφαιρέσει τα παραδείγματα και τα έχω οργανώσει σε bullets για ευκολότερη απομνημόνευση
Ολοι όσοι το κατεβάσουν είναι ελεύθεροι να το τροποποιήσουν, διανείμουν, πουλήσουν και γενικώς κάντε το ότι θέλετε.
Ελπίζω να βοηθήσω τουλάχιστον έναν.

Παρακαλώ αν δείτε κάποιο πρόβλημα βάλτε ένα comment στο αντίστοιχο έγγραφο στο Gdrive :
https://docs.google.com/document/d/1wsW1p4yZTasb8Q4w1Sw9OrAWV5MF5vVcdscGP_KuJWY/edit?usp=sharing ώστε να το ενημερώσω.

nikolasmer

Σταύρο είσαι τέλειος .
Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ.
Το χρειαζομουνα.
Μερεντίτης Νικόλαος
Πληροφορικός

stavrax


Nick


happy

συγχαρητήρια!!
στο σχολικό στη σελίδα 36 αναφέρει ότι ο ρόμβος έχει δύο ή περισσότερες εξόδους. εσύ στη σελίδα 8 αναφέρεις ότι έχει δύο

Γιάννης Αναγνωστάκης

Παράθεση από: happy στις 09 Ιουν 2017, 09:14:45 ΜΜ
συγχαρητήρια!!
στο σχολικό στη σελίδα 36 αναφέρει ότι ο ρόμβος έχει δύο ή περισσότερες εξόδους. εσύ στη σελίδα 8 αναφέρεις ότι έχει δύο

Σε όλα τα διαγράμματα της ΑΕΠΠ, ένας ρόμβος έχει δύο εξόδους....

akalest0s

Μπράβο, ωραία δουλειά. Ευχαριστώ πολύ!  :angel:
"Abstraction is not the first stage, but the last stage, in a mathematical development." MK
"I don't want to write about a high level thing, unless I fully understand about a low level thing" DK

souzanna79