Χειριστές Νέστωρ στα Γενικά Λύκεια- Πότε τελειώνουμε για καλοκαίρι?

Ξεκίνησε από efi, 27 Ιουν 2010, 10:20:34 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

efi

Είμαι σε Γενικό Λύκειο και δυστυχώς έχω αναλάβει τον Νέστωρ.
Από ότι μου είπε ο διευθυντής πέρυσι ο συνάδελφος έπρεπε να είναι στο σχολείο ως τις 6 Ιουλίου, ώστε τα παιδιά που κάνουν τα μηχανογραφικά τους να πάρουν τυχόν βεβαιώσεις πρόσβασης ή άλλα χαρτιά κ.λ.
Φέτος έχουμε και έναν μαθητή που δίνει επαναληπτικές. Θα πρέπει να περιμένω προφανώς και τους δικούς του βαθμούς... Ξέρει κανείς ως πότε?
Είχα σκοπό να ξενοικιάσω και να φύγω Ιούλιο αλλά απο ότι βλέπω δεν...
Αν μπορεί κανείς να με διαφωτίσει...
Ευχαριστώ.

andreas_p


tom

Θωμάς Σκυλογιάννης

- Ζήσε σα να' ταν να πεθάνεις αύριο. Μάθε σα να' ταν να ζεις για πάντα.
                                                                                     Μαχάτμα Γκάντι

Gnirut

Καλό θα είναι η ΠΕΚΑΠ να στείλει καμμία διαμαρτυρία. Φέτος λένε ότι θα παραταθεί η σχολική χρονιά και κάτι άλλα τέτοια όμορφα καθώς επίσης και ότι δεν θα πληρώσουν μη χρήση θερινής αδείας. Εν ολίγοις θα μείνουμε σχολείο εμείς και οι διυεθυντές που παίρνουν τουλάχιστον το επίδομα θέσης τους. Εμείς τι θα πάρουμε; Την "αγάπη" και την "εκτίμησή" τους;

efi

Κατά λάθος το ανάρτησα 2 φορές.   :-[

Ευχαριστώ για την ενημέρωση, αν και δεν είναι τόσο ελπιδοφόρα.
Μάλλον θα το κρατήσω το σπίτι...
Φαντάζομαι εως την Τετάρτη θα έρθει κάποια ενημέρωση...

andreas_p

Στη θέση σου (μέσα στην οικονομική λαίλαπα) θα ξενοίκιαζα το σπίτι.
Αντίγραφο της διακοπής μίσθωσης και σχετική αίτηση (ενημέρωση) στο δ/ντή  και  ... άντε γεια !!!!!!!!!!!!!!!

sarakiniotis

Τις προηγουμενες χρονιες που οι βαθμοι ερχονταν κατα τις 25 Ιουνιου περιπου καθομασταν για τα μηχ/κα μεχρι και τις 12 Ιουλιου σε αναμονη.
Φετος προβλεπεται (δικη μου προβλεψη) μεχρι τις 20 Ιουλιου να ξεμπερδεψουμε

dim

Παράθεση από: andreas_p στις 28 Ιουν 2010, 04:54:41 ΜΜ
Στη θέση σου (μέσα στην οικονομική λαίλαπα) θα ξενοίκιαζα το σπίτι.
Αντίγραφο της διακοπής μίσθωσης και σχετική αίτηση (ενημέρωση) στο δ/ντή  και  ... άντε γεια !!!!!!!!!!!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++ 
Δεν ξέρω ακριβώς τον τρόπο που θα κινηθείς αλλά κινήσου και  άαααντε γεια!!!
..γιατί έχουμε λάβει το βραβείο της  ανοικτής παλάμης ουκ ολίγες φορές!!!!!!!!!!
Άσε την προσφώνηση!!!!