Ύλη, θεωρία, παρουσιάσεις, ερωτήσεις, ασκήσεις, διαγωνίσματα κ.α.

Ξεκίνησε από Τσιωτάκης Παναγιώτης, 22 Οκτ 2003, 11:01:56 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Τσιωτάκης Παναγιώτης

Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον
Ηλεκτρονικό Βοήθημα για το μάθημα:
Ύλη, θεωρία, παρουσιάσεις, ερωτήσεις, ασκήσεις, διαγωνίσματα κ.α.

http://users.kor.sch.gr/ptsiotakis [smiley=cwm17.gif]

verikets

Ξέρει κανείς την ιστοσελίδα του κ. Α. Φανίκου (καθηγητής πληροφορικής (πε19) γιατί είχα κατεβάσει τα θεματα του 2002-2003 και είχε ενωμένα τα θεματα με τις λύσεις (και αυτό με βολεύει)

P.Tsiotakis

Ο Αστέριος Φανίκος είναι ο Sergio του forum και τότε το e-mail του είναι το a.fanikos@computer.org, δεν νομίζω να έχει ιστοσελίδα

Μπορείς να δημιουργήσεις λογαριασμό στο στέκι για περισσότερη οργάνωση

Με εκτίμηση,

verikets

Είχα βρει παλαιότερα μια ιστοσελίδα κάποιου καθηγητή για το μάθημα αυτό αλλά δεν μπορώ να τη θυμηθώ. Στα downloads της σελίδας αυτής υπήρχαν οι γραμματοσειρές του σχολικού βιβλίου σε αρχεία .rar

P.Tsiotakis

Αγαπητέ επισκέπτη,

Δικό μου είναι το site που περιείχε τις γραμματοσειρές του ΠΙ σε αρχεία rar. Ωστόσο τις έχω βγάλεια πλέον διότι καταλαμβάνουν πολύ χώρο (6MB) και υπάρχουν και στο site του ΠΙ το οποίο σήμερα δεν λειτουργεί ώστε να σου δώσω την διεύθυνση. Αν έχεις πρόβλημα να τις εντοπίσεις ή τις έχουν και αυτοί βγάλει, επικοινώνησε μάζί μου ώστε να βρούμε τρόπο να τις πάρεις

Μπορείς να δημιουργήσεις λογαριασμό στο στέκι για περισσότερη οργάνωση. Να σε πληροφορήσω επίσης, οτι μόλις ο κόμβος του σχολικού δικτύου λειτουργήσει θα προσθέσω στο site τις λύσεις των πανελληνίων ενωμένες με τα θέματα

Το email μου βρίσκεται στα εικονίδια αριστερά

Με εκτίμηση,

P.Tsiotakis

Σχεδόν 2 χρόνια από την προηγούμενη καταχώρηση για τον δικτυακό κόμβο, είμαι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσω την κυκλοφορία βιβλίου για το μάθημα ΑΕΠΠ από τις εκδόσεις ΣΑΒΒΑΛΑΣ


[/b]

Με εκτίμηση, Τσιωτάκης Παναγιώτης

nekis

Αγαπητέ Παναγιώτη καλημέρα
Ερώτηση:
Πότε προβλέπεται το Β' Τεύχος?
ΝΚυριακου

P.Tsiotakis


Δεν ξέρω αν είναι κατάχρηση του forum, ή και της ενότητας συζήτησης, αλλά απαντώ:

Οι εκδόσεις με ενημέρωσαν οτι το βιβλίο θα κυκλοφορήσει στις αρχές Ιανουαρίου...

nekis

Δεν το νομίζω....
Ευχαριστώ και καλές Γιορτές
ΝΚυριακου