ξανα πανελληνιες μια αποψη

Ξεκίνησε από lefteris12, 04 Δεκ 2016, 01:51:21 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

lefteris12

καλσπερα!
εχω περασει πληροφορικη και τηλεπικοινωνίες στην τριπολη και δεν μου αρεσει καθολου η τριπολη !
ελεγα να ξανα δωσο εξετασεις να προσπαθησω να περασω αθηνα!  λεω να δωσο κανονικα εξετασεις στης τριπολη  το γεναρη και οτι μαθημα περασω! και μετα να διαβασω για της πανελληνιες! ποια ειναι η αποψη σας για αυτο? ευχαριστω!
μενω αθηνα

giorgos27

καλησπερα φιλε!
εχω περασει πληροφορικη στην λαμια και εχω το ιδιο προβλημα με εσεσα.Δεν ειναι τοσο τραγικη η λαμια οσο η τριπολη αλλα δεν την παλευω.Σκευτηκα να κανω αυτο που λεσ αλλα πιστευω ειναι λιγοσ ο χρονοσ για να προετοιμαστω για τισ πανελληνιεσ και να γραψω 15+ που θελει η αθηνα.Και τωρα σκεφτομαι να κανω 10% και να παω τριπολη(μενω σε  μια κομωπολη διπλα απο την τριπολη) για να ειμαι κοντα στο σπιτι μ και να μην εχω εξοδα.Πια ειναι η γνωμη σου για το πανεπιστημιο της τριπολης?Οι καθηγητεσ ειναι καλοι? εργασιες σας βαζουν?
τι θα μου προτεινες?
εγω θα σου ελεγα να μην πας για παννεληνιεσ γτ το θεωρω δυκολο να γραψεις με προετοιμασια 2 μηνων και χωρισ φροντ.
ποσα μορια εχεισ?για να δεισ αν ποιανεισ με 10%αθηνα...
καθε αποψη ειναι δεκτη!ευχαριστω!

lefteris12

οι καθηγητες ειναι καλη! εργασιες εχουμε προγραμματισμο και λογικη σχεδιαση!  αμα αντεχεις την τριπολη ελα θα εχεις λιγοτερα εξοδα πιστευω αφου μενεις κοντα!