βημα οχι ακεραιος?

Ξεκίνησε από zwoula, 19 Μαρ 2010, 08:55:59 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

olga_ath

Παράθεση από: zwoula στις 24 Απρ 2010, 12:03:14 ΠΜ
αυτη ηταν μια απο τις αγαπημενες μου! εχω ξεχωρισει αλλες 7-8. μια απ'αυτες ηταν κ αλγοριθμος για  το πως λειτουργει το atm!

@zwoula αν δεν σου κάνει κόπο θα ήθελα να ακούσω ποιες άλλες  κατηγορίες ασκήσεων (ενδεικτικά) ξεχωρίζουν μαθητές όπως εσύ :-). Τις ξεχωρίζεις για την αλγοριθμική δυσκολία, για το περιεχόμενο για την πρωτοτυπία?

σου ευχομαι καλή επιτυχία στις εξετάσεις!

Μια (καινούργια) καθηγήτρια
Doubt everyone and first of all yourself

zwoula

οι ευκολες ασκησεις δεν μου προκαλουν ιδιαιτερο ενδιαφερον.προτιμω τις ασκησεις που εχουν ευκολα πρωτα ερωτηματα και στη συνεχεια 'δυσκολευουν'.δηλαδη αυτες που απαιτουν το 100 τις 100 της σκεψης μου και του εαυτου μου. ισως ενας μαθητης που κανει το μαθημα απο υποχρεωση να τις χαρακτηριζει δυσκολες.εμενα ομως που μ'αρεσει το μαθημα θα τις χαρακτηριζα ενδιαφερουσες και οτι οξυνουν το μυαλο μου!!! παντως μια ακηση πρεπει να ειναι ετσι δομημενη ωστε να εξεταζει ποιος γνωριζει εστω τα βασικα της υλης,ποιος γνωριζει καλα την υλη και ποιος γνωριζει καλα την υλη και αφιερωνει λιγο χρονο επιπλεον. και στις πανελληνιες νομιζω αυτοι που επιλεγουν τα θεματα αυτο κανουν και μακαρι καποια στιγμη να βρεθω και εγω σ'αυτη τη θεση! :D ευχαριστω πολυυυ!!! και σε σενα καλο κουραγιο,θα το χρειαστεις!! κατα βαθος ολα τα παιδια ενδιαφεροντε,λιγο 'σπρωξιμο' θελουν μονο... ;) ;) ;)
Κάποτε είχαμε χρόνο για τον εαυτό μας.
Σήμερα δεν έχουμε χρόνο για κανένα....
Αυτό το «Κάποτε», το έλεγαν ζωή..